Inglisõnumid juuli neljandaks nädalaks

37
18109

1Mõtisklused

Foto: Igant

Kui paljud inimesed naudivad oma puhkust, siis meil siinpool hakkab aga kätte jõudma „kiire olemise“ tipphooaeg. Eks paistab, kuidas tegelikult minema hakkab.

Kas oled nautinud nüüd õues olemist või oled endiselt toas passinud? Kas oled vaadanud pilvi, puid ning milliseid kujutusi need võtavad kui neid erineva nurga alt vaadata? Iga kord, kui ma autos vms liiklusvahendis kaasreisija olen, veedan oma aja mõtteid mõlgutades ning loodust, pilvi ja puid vaadates. Kui lapsena aasale pikali viskasin ning pilvi vaatasin, siis peamiselt nägin neis erinevaid loomakujutisi, siis nüüdseks on need nägemised ja pildid muutunud…

Foto: Fusion
Foto: Fusion

Tahan näidata ühte oma lemmikut lühikest multifilmi, mis on täis siiraid emotsioone ja kindlasti oled seda mõnusat ja südamlikku filmi varemgi näinud. Ma lihtsalt armastan seda ja mulle lihtsalt meeldib seda üha uuesti ja uuesti vaadata ning iga kord puudutab see mind südamepõhjani.

https://youtu.be/-a6Pe1ovKHg

Samas iga kord, kui pilvi vaatan ja abikaasale räägin, keda või mida mulle konkreetne pilv parasjagu end kujutab, kuulab ta mind huviga. Iga kord tunnen puudust sellest, et olen minetanud oma joonistamisoskuse, mis tänaseks päevaks päädib ainult elevandi või kassi tagant joonistamisega. Ilmselt tuleb uuesti joonistama õppida, et seda maagiat salvestada.

Sõnumi valimiseks mine järgmisele leheküljele, selleks kliki arvutihiirega nupukesel “Loe seda edasi”

Tagasi


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelSuhtumine rikkusesse ja rahasse – II osa
Järgmine artikkelTest – Milline on sinu valik keltide maagilisest pitserist?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

37 KOMMENTAARI

  1. Kui seda kurega klippi esmakordselt vist juba vähemalt paar aastat tagasi nägin, liigutas see mindki ning näitasin oma õetütrele. Siiani paneb mind muigama tema tabav märkus, et “ei tea kohe, kas selle peale naerda või nutta”. :D

  2. Tänud! Kummalisel moel see tõesti toimib ja õige sõnum annab ainest süvenemaks oma mõtetesse ja tegemistesse. Veelkord TÄNUD!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi