Inglisõnumid juuli neljandaks nädalaks

37
17994

3Sõnumi lugemine

Foto: YouTube

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui oled oma pildi ennast usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki pildil hiirega, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörama. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi taga nr 1

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

tüvi

[/fc_front]
[fc_back]

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et sinu ja paljude inimeste arvates keerleb „edu“ võti raha või vara või mõne muu valduse/asja omamise ümber – aga inglid peavad rõõmsameelsust ja rõõmu suurimaks edu teostuseks.

Edu

Kuigi jah, raha ning imeliste valduste/esemete/asjade omamine võib sinu rõõmu kõvasti kasvatada, on siiski puhas rõõm see, mis hoiab sinu keha terve ning rõõmsana. Ning siin maailmas on väga vähe asju, mis on tähtsamad sellest, et sinu keha end hästi tunneks ja terve oleks.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi taga nr 2

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

pilv-160716

[/fc_front]
[fc_back]

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada seda, et sinu elu eesmärgiks ei ole pelgalt elatise teenimine. See on hoopis sinu kutsumus, missioon või inspireeritud kirg – ära saa valesti aru – see kõik on seda väärt, sinu elu eesmärk on palju lihtsam ning kordades suurem. Sinu elu eesmärk on olla rõõmsameelne, rõõmus ning nautida oma elu täiel rinnal ja seda iga päev, iga tund, iga minut, iga sekund.

Foto: Superior Wallpapers
Foto: Superior Wallpapers

Selle sõnumiga tahavad inglid sulle öelda, et sa pead avastama, toitma ja tähistama seda, kes sa tõeliselt oled ning seda endale teadvustama ja end sellisena armastama ja seda kõike pead sa tegema enese kõige sügavaimal tasandil.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Need on sinu inglite sõnumid sulle, kallis Hingepeegli lugeja, just juuli neljandaks nädalaks. Kas sa oma inglite saadetud sõnumeid/juhiseid ka kuulda võtad, on juba sinu enda otsustada. Järgmiselt lehelt leiad ka inglite saadetud lõpusõnumi, kus on inglitel sulle veel üks sõnum.

Ära unusta, et järgmiselt leheküljelt leiad veel ühe inglisõnumi.lhv seb swed nordea

 

37 KOMMENTAARI

  1. Kui seda kurega klippi esmakordselt vist juba vähemalt paar aastat tagasi nägin, liigutas see mindki ning näitasin oma õetütrele. Siiani paneb mind muigama tema tabav märkus, et “ei tea kohe, kas selle peale naerda või nutta”. :D

  2. Tänud! Kummalisel moel see tõesti toimib ja õige sõnum annab ainest süvenemaks oma mõtetesse ja tegemistesse. Veelkord TÄNUD!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi