Inglisõnumid juuni viimaseks ja juuli esimeseks nädalaks

22
19375

1Juunikuu lõppeb

Foto: Stuff Point

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Juunikuu läks nii kiiresti ja juba ongi päevad lühemad ning ööd pikemad, vaikselt liigume sügise suunas. Ka looduses on toimunud sellekohased muutused, kas sa oled seda tähele pannud? Samas algavad alles nüüd paljudel puhkused ja eks juuli-august olegi meie kliima kõige kuumemad ajad ja vast ilmad on puhkamiseks mõnusad, mitte tapvalt kuumad või sajused. Ikka kõike mõõdukalt.

Egas nüüd olegi muud, kui täiel rinnal nautida meie kodumaist imelist suve. Ära unusta lubada endale aegajalt ka kõike seda, mida hing ihaldab, kuula oma südant, intuitsiooni, keha ning tegutsegi sellele vastavalt.

Tagasi

Soovid meid toetada, vali endale sobiv pangalink ning kasuta rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedpank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist on sinule enim kasu olnud”. Iga kolme kuu tagant loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu annetatud summa sulle vähemalt 10x tagasi!lhv seb swed nordea

 

22 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi