Inglisõnumid kaalukuu teiseks nädalaks

32
13404

1Mõtteselgus

Kui eelmine nädal andsin teada oma ootusärevusest, siis sellel nädalal on mind haaranud totaalne mõtteselgus ning see kõik on väga tihedalt seotud just eelmisel nädalal toimunuga. Kui möödunud nädalal olin väga rahutu ning tundsin, kuidas mitmed asjad minu elus vajavad kindlat muutmist, siis nii mõnigi muutus on juba iseenesest aset leidnud. Küll vajavad mitmed asjaolud veel muutust, aga ma pole enam nii rahutu ja kärsitu nende muutuste otsimisega, sest minuni jõudis taaskord kinnitus sellest, et kõik asjad siin elus tulevad sinuni täpselt siis, kui nendeks on õige aeg, ei varem ega hiljem. Siis, kui sa oled neid muutusi oma elus nii vaimselt kui ka füüsiliselt nõus vastu võtma, aktsepteerima ning neid hindama. Muutused, mida oma elus tahad või plaanid ette võtta, võivad alguses tõesti tunduda sulle äärmiselt rasked, aga usu, kui muutusteks on aeg küps, siis muutused toimuvad iseenesest ning valutult ja ilma igasuguste pingutusteta, justkui muuseas.

Ma poleks eales uskunud, et võin üleöö loobuda taaskord millestki, mis tundus senini elus nii vajalik, aga peale vaimset ja füüsilist puhastust pole seda üldse vaja ja ma ei tunne sellest absoluutselt puudust. Varasemalt ei möödunud päevagi, mil mul seda vähemalt väheselgi määral vaja polnud. Keha nagu vajas seda ja kui seda polnud, tekkis õõnes tunne, nüüd seda pole – või oli see vajadus lihtsalt peas kinni. Olemine on nii kerge, pea on selge ja ka füüsilises mõttes on keha tervem, vabam ja vitaalsem.

Kui ma niigi naeratasin igapäevaselt üsna tihti, siis nüüd taban end veel tihedamini naeratamast ja see on nii mõnus ja kerge tunne, kus tead, et kõik läheb lihtsalt suurepäraselt ja nii lihtsalt ongi. Ma ei ärritu enam nii kergelt ja näiliselt põhjuseta asjadele ja ka see on lihtsalt fantastiline – ma pole seda oma elus väga ammu enam tundnud – viimati vist lapsepõlves.

Loodan, et selle nädala inglisõnumid annavad ka sulle selle mõttekerguse või tõuke oma elus muudatuste loomiseks. Mina tean, mida mina vajan oma järgmise muutuse esiletoomiseks ja liigun seetõttu ka vastavas suunas edasi.

Seega soovin sulle:

Per aspera ad astra.

Loe kindlasti postitus lõpuni, sest inglitel on sulle postituse lõpus saadetud veel üks lõpusõnum.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: „Loe seda edasi“.

Tagasi
Eelmine artikkelWikileaks: USA valitsus püüab eestlasi ajupesta “mitmekesisuse hüvede” ja “multikultuurilise ühiskonna” teemadel.“
Järgmine artikkelMärgid sellest, kas oled energiatundlik inimene
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

32 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi