Inglisõnumid kadrinädalasse

32
13365

2Nädalasõnumi valimine

Foto: The Spirit Science

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Vali endale pilt, kumb sind enim lummab. Pildid, mille vahel valida leiad alljärgnevalt üksteise alt reast, vaata hoolega ükshaaval mõlemat pilti ning keskendu ja tunneta, milline neist sind just praegusel momendil kõige enam tõmbab/lummab, vali välja see üks ja õige – usalda oma intuitsiooni. Just see pilt, mis sind kõige enam tõmbab, peidab endas sulle mõeldud esimest sõnumit, millele sa sellel konkreetsel nädalal keskenduma või millele tähelepanu pöörama pead. Kui otsid pildilt alateadlikku viidet sõnumile, siis seda pole sul mõtet teha – sealt sa seda ei leia.

Pilt nr. 1

Foto: Enzo on DeviantArt
Foto: Enzo on DeviantArt

Pilt nr. 2

Foto: Wolfepaw on DeviantArt
Foto: Wolfepaw on DeviantArt

32 KOMMENTAARI

  1. Tänud!
    Hakatuseks olgu öeldu, et käesoleva lehe iganädalased Inglisõnumid olen enda jaoks avastanud alles hiljuti – ma pakun, et kusagil novembri lõpus, detsembri hakul. Alles täna hakkasin ka varasemate nädalate sõnumeid vaatama.
    Nüüd Kadrinädala Inglisõnumite juurde tlles. Pilti valides, jäi silm puhkama esimesele pildile. Ja no mu kulmud kerkisid vaata, et pealaele, kui sõnumit lugesin! Kerkisid väga kõrgele, kuna just sellesse perioodi jääb mul see aeg, kui otsustasin oma blogi luua, ning hakata sinna postitama oma kirjutisi. Niisiis, tõesti aeg loominguks!
    Igal juhul, tänud-tänud-tänud veelkord!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi