Inglisõnumid kadrinädalasse

32
13369

3sõnumi lugemine

Foto: Harmonious Earth

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörata. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi taga nr 1

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Enzo on DeviantArt
Foto: Enzo on DeviantArt

[/fc_front]
[fc_back]

Aeg loominguks

Inglid annavad selle sõnumiga sulle mõista, et sinu oma huvides on targem sul hoiduda  kaldumast liigselt vasaku ajupoolkeraga töötamise poole ning selle asemel katsu rohkem rakendada oma paremat ajupoolkera. Astu välja oma egopõhisest mõtlemisest ja mustritest ning aktiveeri oma hingelised ja loovad meeled ning oma loominguline hing koos oma loominguliste ja artistlike püüdlustega.  Sinu elu muutub liigselt steriilseks ja intellektuaalseks, kui sa ei anna oma paremale ajupoolkerale tegevust.

Selle sõnumiga paluvad inglid sul vabastada oma sisemine kunstnik ning käivad sulle peale, et sa väljendaksid oma sensuaalset poolt. Väljenda oma loovust ja naudi seda! Värvi, maali, tantsi, laula, kritselda midagi, jne. Pea meeles, et ainuüksi sellest mõlemisest ei piisa, sa pead ka tegutsema. Sa pead tegema midagi esteetilist, et välja saada sellest üksluisest ja etteaimatavast maailmast. Hetkel riskid ülemõtlemise, üle analüüsimise ja ületöötamisega just tänu oma vasakule ajupoolkerale ning see kõik tapab sinu kõrgemad vibratsioonid, kus võnkuda ning sinu hinge vabaduse. Pole vahet, mida ja kuidas sa seda teed, vaid see, et sa saad oma artistliku hinge välja tuua ning tuua end tagasi positiivsete energiate voolu.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi taga nr 2

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Wolfepaw on DeviantArt
Foto: Wolfepaw on DeviantArt

[/fc_front]
[fc_back]

Muutuste aktsepteerimine

Inglid annavad selle sõnumiga sulle mõista, et sa oleksid avatud muutustele. Usalda oma Kõrgeimat väge/võimu ja usu, et see koht, kus sa oma teekonna lõpetad on parem, kui see, kust oma teekonda alustasid. Tea, et muutused on vajalikud ja nad viivad sind sinna, kuhu sa parasjagu minema pead.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Need on sinu inglite põhisõnumid sulle, kallis Hingepeegli lugeja, just selleks kadrikuu eelviimaseks nädalaks. Kas sa oma inglite saadetud sõnumeid/juhiseid ka kuulda võtad, on juba sinu otsustada. Ära unusta, et järgmiselt leheküljelt leiad ka inglite saadetud lõpusõnumi.

32 KOMMENTAARI

  1. Tänud!
    Hakatuseks olgu öeldu, et käesoleva lehe iganädalased Inglisõnumid olen enda jaoks avastanud alles hiljuti – ma pakun, et kusagil novembri lõpus, detsembri hakul. Alles täna hakkasin ka varasemate nädalate sõnumeid vaatama.
    Nüüd Kadrinädala Inglisõnumite juurde tlles. Pilti valides, jäi silm puhkama esimesele pildile. Ja no mu kulmud kerkisid vaata, et pealaele, kui sõnumit lugesin! Kerkisid väga kõrgele, kuna just sellesse perioodi jääb mul see aeg, kui otsustasin oma blogi luua, ning hakata sinna postitama oma kirjutisi. Niisiis, tõesti aeg loominguks!
    Igal juhul, tänud-tänud-tänud veelkord!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi