Inglisõnumid kevade algusnädalaks

52
11502

1Kevad – uue elu, uue alguse tooja

Foto: Blirk

Sel nädalal algab kalendaarne kevad.

Karmim aeg looduse aastas on läbi, selja taga. Kes siiani on vastu pidanud, on ellujääja. Kevad toob kaasa uue elu, uue alguse, looduse tärkamise, söögilaua mitmekesistumise, soojemad ilmad, kergema elu ja talvel kulutatud jõu- ja toiduvarude taastamise. Kellel algab uus eluring, kelle elule pannakse alus, kes tuleb ilmale.

Nädala sõnumi valimine

Foto: Wallpaper Safari

Vali endale kahe alljärgneva pildi seast just see pilt, mis sind kõige enam enese poole tõmbab või sind lummab. Sest just see pilt peidab enda taga sõnumit sulle konkreetseks nädalaks, mida inglid tahavad, et sa arvesse võtaksid või millele peaksid/võiksid sel ajal rohkem tähelepanu pöörata. Teine pilt, mis järgi jääb, peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale. Ära unusta postituse lõpust lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on inglitel sulle nii mõndagi öelda.

Pilt nr 1

Foto: The Day

Pilt nr 2

Foto: Free Big Pictures

Sõnumite lugemiseks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi” ja ära unusta lõpusõnumit.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelInglisõnumid urbekuu teiseks nädalaks
Järgmine artikkelSuhted: monogaamia või polügaamia?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

52 KOMMENTAARI

  1. Suur aitäh! Esmaspäeva hommik algas nii positiivselt ja mõnusalt. Olen alati lugu pidanud ja arvestanud sõnumitega, mis Inglitelt saabunud ning kogenud, et neil on paljus õigus.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi