Inglisõnumid kooljakuu kesknädalaks

0
23533
Tagasi
Järgmine

Tatine sügistalv

Foto: Kelly Tan

See meie sügistalv on – korraks ehmatas maa lörtsise kattega ära – ja oligi kõik. Nüüd jätkub märg, vihmane, tatine, porine aeg. Igasugu viirused ja nakkused löövad lulli. Kuidas end sel ajal turgutada ja tervena hoida, on Hingepeegli lehel mitmeid juhiseid.

See aeg, mil õue kohe kuidagi ei kipu, on samas oivaline aeg tubasteks tegevusteks, mis vaja ära teha, aga aina edasi lükatud. Alles see oli, kui kilkasin rõõmust selle üle, et mõtlesin välja, kuidas oma teise ringi mööbel, mis osutus kolmest eri komplektist olema, kokku panna. Kui oma seni kastides ja riidas vedelenud asjad kappidesse – riiulitesse ära sain, kola jalust ja nurkadest minema, pani see nii mõtted kui energiad nii liikuma, et ma ei saanud enam pidama ja kukkusin ka muud mööblit ümber tõstma ja asju sättima…. Esikus võtsin maha kardina ja paigaldasin seni nurgas seisnud bambusruloo asemele – mis osutus, et sobis sinna kui valatult. Kuuri ja varjualuse all rallisin terve nädala, iga päev korraldasin midagi, iga päev olin läbimärjaks higistatud nagu oleks koos riietega vette visatud.

Aga milline meeletu rahulolu valdas mind iga päev, kui ma kõike seda tegin ja milline joovastus õhtul, kui tehtu tulemust vaatasin.

Ühel päeval, mil ma oma arust ei teinud selleks midagi, pidin tõdema, et mu suurim südamevalu ja mureallikas, mis oli mind vaevanud, piinanud, meeleheitele ajanud ja paljudel öödel une viinud ning patja nutma pannud juba naistepäevast saadik, lahenes ise. Üleöö. Ja nüüd ongi rahu majas.

Olen seda lugenud küll, et kui miski vaevab, tuleb sellest lahti lasta – ja küll see siis ise laheneb. Ma olin selle murega jõudnud seisu, et ma ei suutnud enam muretseda. Olin end viimseni ära kurnanud. Ja lasksin jõuetult käed rippu – saagu siis, mis saab. Sai see, et probleem lahenes vähem kui ööpäevaga, sõna otseses mõttes üleöö…

Seega – lahendus võib olla lähemal, kui me arvatagi oskame!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse kooljakuu kesknädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelInglisõnumid hingekuu teiseks nädalaks
Järgmine artikkelInglisõnumid hingekuu eelviimaseks nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi