Inglisõnumid kooljakuu teiseks nädalaks

27
15869
Tagasi
Järgmine

Kooljakuu ning religioonikuulutajad

Foto: Jacob Abshire

Eelmise nädala lõpp kujunes mul veidi ootamatuks. Kui terve nädala olin usinalt töös oma Nõiaköögis ning taevalike looduslõhnade maailmas, siis nädala lõpus sain ootamatute külaliste osaliseks. Nimelt olen harjunud nägema nii mormoone kui jehoovatunnistajaid ukselt uksele käimas ning oma usku tutvustamas, aga seekord oli midagi täiesti erinevat. Nimelt leidsin ukse tagant kaks vanemat daami, kes tutvustasid endid kui võõraid ja tahavad rääkida ühest heast raamatust – Piiblist … Paraku polnud mul sel hetkel aega nendega valitud teemal vestelda ja seetõttu jäi meie kohtumine põgusaks, sest olin just kodust välja lendamas. Ääremärkuseks võin öelda, et olen mingilmääral selle raamatuga isegi tuttav – mitte nii nagu nemad seda sooviksid. Eks huvi pärast võiks nende vaatenurga teinekord ära kuulata. Olen selles kindel, et nad tulevad tagasi, sest pole olnud veel juhust, kus oma usu tutvustajad piirduksid ainult ühe korra käimisega.

Huvitav, kas nüüd on läinud olukord Eestis nii hulluks, et ka kristlased on sunnitud käima ukselt uksele oma usku ja püha raamatut tutvustamas?  Mis järgmiseks, on varsti oodata ka koraani tutvustamist? On mille üle taaskord omi mõtteid mõlgutada.

Nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse kooljakuu teise nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.

Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelKuidas mõjutab sinu olemust nädalapäev, mil sündisid?
Järgmine artikkelRandmepaelade maagiline mõju
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

27 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi