Inglisõnumid kooljakuu teiseks nädalaks

27
15831
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Momentum Marketing Group

Selle sõnumiga tahavad sinu inglid sulle mõista anda seda, et kõik sinu tunded, mõtted ning uskumused on seotud laiaulatusliku ja eheda potentsiaaliga. Praegu on just õige aeg hakata rakendama neid laiaulatuslikke võimalusi, mis ei ole sinu elus veel realiseerunud. Näiteks suur küllus ja rikkus on sinu, KUI sa oled valmis panustama oma aega ka oma elu aia eest hoolt kandma.

Inglid panevad sulle südamele, et oleksid selge oma mõtetes, tunnetes ning uskumustes. Keskendu oma parimale elustsenaariumile, olenemata sellest, millises olukorras parasjagu oled oma elu poolt jagatud kaartidele – ka neil on oma lugu rääkida ja sinul õppetunnid õppida. Ära unusta seda, et sinu korv on täis päris võimsaid seemneid, sest sinu anded on jumalikult inspireeritud ning toovad endaga kaasa suurepärase saagi, mida teistelegi jagada.

Inglid ütlevad, et lõikad seda, mida külvasid. Unista suurelt ning kaunilt, võta oma unistuste realiseerimiseks midagi ka ette ning hoolitse oma eluaia eest… Lõpetuseks koge midagi tavapäratut ning erakordset.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

27 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi