Tagasi
Järgmine

Torm ning neli olulist A-d

Foto: Deviant Art

Kuidas möödus sinu nädal? Millele sinu inglid sulle teed näitasid ning millele hakkasid end vaikselt häälestama?  Minu nädal möödus “tormiliselt”. Nimelt on lapse koolis saanud tavaks, et iga 11. klass teeb draamaepohhi ajal, jah neil on tunniplaanis draama, ühe Shakespeare´i näidendi. Nende klassi poolt sai selleks valitud teadaolevalt Shakespeare´i sulest viimane teos ja selleks on “Torm”. Pean mainima, et tegemist on/oli lihtsalt võrratu näidendiga ja kellel oli võimalus seda laste poolt esitatud tükki näha, võivad ilmselt kinnitada minu sõnu – need lapsed on lihtsalt andekad ja ilmselt tuleb sellest klassist veel nii mõnigi tulevane tuntud näitleja. Mul oli au seda tükki isegi kahel järjestikusel päeval vaadata ning mõlemal päeval oli näidendis midagi uut – väga mõnus tegelikult, sellised pisikesed nüansid.

Kuna laps oli vaja hilisõhtul nagunii koolist koju tuua, siis avastasin enda jaoks, et just reede õhtul on Tartus veel üks huvitav üritus – nimelt meie oma, Eestimaine Anubis, oli Tartus esitlemas oma viimast raamatut “Nõiakatla tarkuseterad“. Otsustasin siis samuti seda kuulama minna ning raamatut soetama – boonuseks isiklik pühendus.

Tegin siis kodus ettevalmistused, panin fotoaparaadile kenasti kaardi sisse, vaatasin, et aku täis oleks ja saaks siis nii esitluselt kui lapse näidendist häid pilte teha. No ja kui aeg käes, et vaja kodust lahkuda, haarasin asjad ning lendasin uksekst välja. Muidugi linnas avastasin, mis maha jäi – loomulikult fotokas… Tagasi ka enam ei jõudnud minna, et õigeks ajaks esitlusele jõuaks. Egas midagi, ju siis nii pidigi olema. Telefon on, aga sellega normaalseid pilte ei saa, kvaliteet pole suurem asi, seega vabandan juba kehva kvaliteedi pärast ette. Vahest ei peagi alati kõike pildistama ja on hea kuulata, vaadata ning olla füüsiliselt just selles ja praeguses hetkes.

Mida Anubis rääkis?

Šamaan Anu aka Anubis

Esmalt ütlen, et Anu aka Anubis on reaalis võrratult kaunis naine, oma kõige naiselikumas võtmes. Ja kuna ma pole komplimentide jagamisega kade tüdruk, siis jagus mul neid ka Anubisele. Nimelt oli tal seljas üks väga omanäoline ning kaunis, aga samas nii lihtne kleit, mis minu tähelepanu pälvis. Lisaks kandis ta kaelas vägagi ainulaadseid palvehelmed, mida ma varem näinud polnud – pealuudega…

Hiljem, sellest minu komplimendist lähtudes, ütles Anu, et kõik naised PEAKSID kandma kleiti või seelikut ja seda seetõttu, et meie, naiste, seksuaalne ning naiselik energia on sellega seotud. Kes kohal olid, teavad ka seda, miks ja kuidas just suvel tuleks pikka kleiti või seelikut kanda. Kuidas naised ammutavad emakese Maa energiat ja kuidas see energia meid ravib, annab jõudu, tõstab seksuaalenergiat, toob ellu armastust jne.

Lisaks rääkis Anubis veel sellest, et kõik inimesed peaksid/võiksid elada oma elu lähtuvalt neljast “A”st ja need on:

  • Armastus
  • Ausus
  • Austus
  • Andestus

Kui küsisin, aga kuhu jääb Aktsepeerimine, sain vastuseks, et see on juba boonuseks. Aasta tagasi oli Anu elanud kolme “A” järgi, aga tänaseks on ta jõundud nelja “A”ni ja kuhu ta aasta pärast jõuab, paistab siis. Seni aga katsugem kõik elada nende “A”de järgi ning see, millisesse järjestusesse nad oma elus sead, oleneb juba sinust.

Lisaks sellest, kuidas eestlased on metsahvas ning miks me peame oma puid ja metsi hoidma. Kui kaovad ja hävitame enda ümber ürgse looduse ning põlismetsad, siis meie rahvus hävib… See on asi, mis peaks igat tõelist ning põliseestlast mõtlema panema – kui paarkümmend aastat tagasi olid meil suured ja võimsad põlismetsad ning ka rahvas oli tugev – me tulime ühtselt kokku, et end vabaks võidelda selle laulva revolutsiooniga – siis nüüd on paljudest põlismetsadest järgi jäänud “surnuaiad”, köndistatud puud, seemnepuud on vigased ja väetid – nii ka meie rahvas. Hoidkem üheskoos oma loodust ja puid ning seiskem üheskoos oma kodumaa, selle puutumatu looduse, puhtuse ja oma rahvuse eest – kui seda vähegi säilitada tahame.

Lisaks rääkis ta oma osalusest Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovis” ning selle tagamaadest, miks ta seal ei osale. Rääkis lühidalt ka oma perest ja sellest, milline oleks see pöördepunkt, kui lapsed teda, kui nõida, tunnistama hakkavad… Et selleks peaks Anu midagi kindlat tegema, mida ilmselt niipea ei juhtu, peavad lapsed väga kaua ootama…

Šamaan Anu aka Anubis

Lahkudes jäi mulle silma Anubise väga unikaalne ning väekas käsitööna valminud mantel. Küsisin, kas tohin seda tema seljas pildistada ja loa ma selleks sain. Nagu näed, siid ilutseb šamaani mantli seljal suur ja uhke pentagramm. Miks pentagramm on nõidade, šamaanide, maagide jt jaoks tähtis, saad teada ka tema raamatust.

Ära ei tohiks unustada ka seda, et pentagrammi on võimalik kasutada nii heaks kui halvaks, olenevalt sellest, mis pidi ta parasjagu kasutuses on. Satanistid näiteks, kasutavad pentagrammi tagurpidi… Igal asjal siin elus on kaks poolt, nagu mündil – nii hea ja halb – meie ise valime selle, millist teed mööda minna tahame.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse kooljakuu viimasesse täisnädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.

Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelInglisõnumid kosjakuu kesknädalaks
Järgmine artikkelVideo – Tallinnasse tuleb maagiliste käsitrummide duo
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

19 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi