Inglisõnumid kooljakuu viimaseks täisnädalaks

19
22146
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Webneel

Selle sõnumiga küsivad sinu inglid, kas oled kuulnud ütlust:

Intuitiivsus on eriline anne ja seda jagatakse ainult väljavalitutele.

Kui nii, siis on sulle valetatud ning sind on tahetud eksitada. Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et niipea, kui pöörad rohkem tähelepanu oma vibratsioonidele, näed, et sind ümbritsevad tegelikult väga paljud loomingulised, kunstilised kuuenda meelega inimesed. Nad paistavad väljastpoolt välja tavalistena, aga – neis on midagi, mida teistes pole – nad säravad sisemiselt ning kiirgavad seda sära endast ka välja. Kui oled kahtleval seisukohal ning kardad endast välja lasta oma kuuendat meelt, otsi endale juhendajaid või mentoreid, kes aitavad ja inspireerivad sind nii palju, et panevad sind otsima endas seda enesekindlust selleks, et oskaksid navigeerida sellel pöörasel tajude kiirteel. Jälgi neid inimesi, kes annavad sulle märku, kui loomulik ja tänulik saab olla avatud kuuenda meelega, sest tegelikult on see kõik on nii loominguline, mänguline ja ka toetav.

Tea, et kui soovid oma ellu leida mentorit, kes sind sinu intuitiivse elu elamisel aitab ja õpetab, ei ole üldse raske. Tegelikult on siin ilmas väga palju inimesi, kellel on säilinud nii eetika, humaansus ja ka spontaansus. Nende aurad kiirgavad positiivsust, nad naeravad südamest ja kõvasti ning nende eluentusiasm on äärmiselt nakkav. Nad kuulavad ja järgivad oma südamehäält, usaldavad oma tundeid, räägivad tõtt ja käituvad kõhklematult – vastavalt oma instinktidele. Lisaks kõigele sellele julgustavad nad sind tegema sama. Küsi neilt, mis on nende saladus ja nad vastavad sulle kõhklematult:

„Ma usaldan oma vibratsioone.“

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

19 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi