Inglisõnumid kooljakuu viimaseks täisnädalaks

19
22139
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Android Authority

Seekord saatsid inglid sulle kaks sõnumit, mille üle mõtiskleda ning millele oma tähelepanu pöörata.

Oma esimese sõnumiga tahavad inglid sulle öelda, et praegusel momendil oled keset ebameeldivat kaost. Asjad, mida oled jätnud hooletusse, on hakanud end sulle meelde tuletama ning seetõttu tõstatab see see sinus erinevaid konflikte. Allasurutud energia vajab ja nõuab väljapääsu – täpselt nagu torm, mis kogub ja kogub tuure, et siis viimaks sinna kogunenud meeletu energia valla päästa, mille tulemusena luuakse looduses ajutine kaos.

Küll tuleb sul meeles pidada seda, et kõik tormid ei ole alati laastavad ega hukatuslikud, aga looduses toovad nad vihma maale ja tuule puudesse selleks, et seemend saaksid mööda ilma laiali laotatud ja sellega tagatakse lõppematu kasv ning areng – uus algus.

Inglid paluvad sul meeles pidada seda, et pole vahet, mis on see miski, mis parasjagu sinus (või on sul kellegagi mingid lahendamata asju) neid energiaid üles keerutab – see toob lõppkokkuvõttes sulle suurt kasu. Päike tuleb lõpuks ikka välja ning uus areng saab alguse, mille kasvamist sa jälgima peaksid. Seega, ära karda veidike neid energiaid üles keerutada ja vaata, mis sellest kaosest lõpuks välja kasvab.

Teine sõnum

Foto: Commission Crowd

Oma teise sõnumiga annavad sinu inglid teada, et sa oled tegelikult äärmiselt võimekas ning kompetentne inimene! Sinu hetke teekonna võtmesõnaks on iseseisvus. See, milliseid ressursse ja/või visioone vajad oma eluteel sina, ei pruugi olla teistel. Sa pead endale tunnistama, et kogu sinu tarkus ning oma eluteel kogutud teadmised teevad sind vägagi ainulaadseks ning tänu neile oskad oma eluteel ka edasi liikuda. Inglid panevad sulle südamele, et sa ei tohi ära kaotada oma sõltumatust, sellel on sinu elus väga suur roll mängida! Teisest küljest pead sa kaaluma enda ja teiste vaheliste selgete piiride loomist ning nende säilitamist. Veel pead olema eriti tähelepanelik nii oma suhtes kui partnerluste osas. Kui tead täpselt, kes oled SINA ning sul on eluterve nägemus sellest, kus lõpped sina ning algavad teised, oled suuteline sisenema oma elu parimasse suhtesse ning sellega koos meelitad ligi ka neid inimesi, kes peegeldavad sulle tagasi sinu terviklikkust. Kui pead seda meeles, et iseseisvad suhted on alati vastastikku toetavad, põnevad, virgutavad ja teostatavad, siis suudad saavutada ka oma elus kõike, mida vähegi soovid!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

19 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi