Tagasi
Järgmine

Déjà-vu momendid

Déjà-vu

Kui igal inimesel on oma elus tulnud suuremal või vähemal määral ette déjà-vu momente, siis see kuu ning eriti viimane nädal, on minul nende esilekerkimistihedus olnud veel eriti märkimisväärne. Filmis “Matrix”, ütles Neo, et déjà-vu moment on tõrge maatriksis, kus varasemas  pildis tekib muudatus.  Kui mõtlema hakata, siis ei pruugi see iseenesest üldse väär olla ja asjal on oma iva sees. Mida siis Déjà-vu moment tähendab? Déjà-vu on hetk, mida oled justkui varem kogenud, aga millal täpselt ei pruugi meenuda.

Kui sel nädalal tuli mulle ette neid déjà-vu momente lademetes, siis üks neist oli veel eriti võimas ning jõudis minuni läbi ühe konkreetse eseme foto, mis tõstis minus esile väga tugevad tundmused. Mul läks seest soojaks ning tekkis äratundmisrõõm, sest analoogne ese on juba minu valduses (mõnes varasemas elus) olnud, küll mitte täpselt samasugune oma pideme ning tera poolest, aga üldjoontes sama, tema voolujoonelisus, funktsionaalsus jne – kogu üldine kompott. Ma tundsin ja teadsin momentaalselt, kui seda eset nägin, kuidas  kasutada; mismoodi kätte võtma peab; mis tunne on, kui teda käes hoida; kuidas ta töötab ning palju muidki tugevaid äratundmismomente ja tundeid.  Näitan siis, millisest esemest ma räägin. Tegemist on ühe ainulaadse isendiga, aga viis, kuidas see minuni jõudis ja just nüüd, on lihtsalt imeline. Näis, kas minu kunagine nuga tuleb minu juurde mingeid teid pidi tagasi – jään huviga edaspidiseid sündmusi ootama. Kui huvi pakub, siis konkreetne nuga on ainueksemplar ning müüdud. Ja kui meie kodumaa pinnal peaks olema sepp, kes tahab oma võimed proovile panna ning sarnase isendi, kahepoolse teraga, valmis sepistada, siis jään põnevusega ootama…

Foto: Noblie

Mis puutub sellesse, et siinsel noal on pidemeks “Alien vs Predator”, siis see mind ei häiri isegi mitte kõige vähemal kujul, kuigi seda filmi ei kannata ma silmaotsaski ega ka sellega seotud esemeid… Noa üldine iseloom ning energia käib sellest kõigest lihtsalt nii tugevalt üle. Mis aga puutub noa terasse, siis minu noa tera oli kahepoolne… Ilmselt mõne aja pärast suudan ma öelda ka seda, milline see MINU noa pide oli… Lasen sel veidi settida…

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse kosjakuu  kesknädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.

Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelTee ise – Vürtsikas hommikukohv
Järgmine artikkelInglisõnumid kooljakuu viimaseks täisnädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

10 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi