Tagasi
Järgmine

Kevade ootuses ja talvekülma ning -pimeduse ära saatmisest

Foto: Eye On The Area

Nagu oled aru saanud, siis pole mul olnud mahti päris pikalt inglisõnumeid vahendada ja sai see teatepulk mõneks ajaks kullakalli Anu kätte antud, suured tänud sulle, Anu! Seekord siis uue nädala ja külma küünlakuu, sõnumid on taaskord minu vahendada.

Küünlapäev on selja taha jäänud ning nüüd ei ole enam muud, kui kevadet oodata. Selle aasta küünlapäeva võib lugeda päris heaks suve ennustajaks. Jah, ma tean väga hästi, et veebruar on aasta kõige külmem kuu ja mis kevade tulekust ja ootusest ma siin räägin, aga just nimelt, 2. veebruaril sai ametlikult läbi pool aega talvisest pööripäevast ja ainult pool on jäänud veel kevadise pööripäevani. Kuna sel päeval oli, vähemalt meie juures, ilus ilm, küll kergelt sula, aga päikesepaisteline päev, siis on meil oodata/loota ilusat ja sooja suve.

Talvine depressioon hiilib ligi?

Foto: Kansas City Homes & Style Magazine

Tihtilugu kipuvad talvisel pimedal ja külmal ajal paljud inimesed olema veidi enam depressiivsemad kui tavaliselt. Eks see olegi suuresti tingitud just päikese ja soojuse puudusest ning kõik näib siis närvidele käivat ja kiputakse pidevalt kõigele käega lööma, sest midagi nagunii ei õnnestu ja seal algab tee depressioonini … Tegelikult on see äärmiselt vale teguviis! Toon siinkohal välja mõned punktid sinu tuju tõstmiseks ning depressiooni vältimiseks.

Sulle tundub, et mida iganes sa ka ei teeks, see nurjub? Vale! Pea meeles:

Foto: Gregory Bknapp

Sa ei ebaõnnestunud, vaid sinu edu lükkus mõneks ajaks edasi!

Seega, tee endale selgeks see, et peale esimest või paari ebaõnnestumist, ei tohi alla anda. Sel korral sa küll polnud edukas, aga see ei tähenda, et kõik, mida teed, nurjub. Sinu edu lükkus lihtsalt mõneks ajaks edasi, aga see on sind ees ootamas, lihtsalt püüa uuesti!

Sulle tundub, et oled oma elus pidevalt kaotajate poolel ja sulle oleks justkui otsaette kirjutatud “LUUSER”? Vale! Pea meeles:

Foto: Empire

Sa ei ole “luuser”, sest oled oma elus võitnud palju lahinguid!

Ära lase kellelgi endale öelda, et oled luuser ja ära usu seda ka ise! Sa pole seda, sest kõigil tuleb elus ette nii võite kui  kaotusi, aga võite on sinu elus alati rohkem kui kaotusi ja seetõttu pole sa ka luuser!

Sa pole rahul sellega, mida peeglist näed ja pead end inetuks? Vale! Pea meeles:

Foto: Img Buddy

Sa ei ole inetu, sest sinu hing kiirgab jumalikku ilu!

Kui sa ennast  maha teed ega näe seda imelist ilu, mis sinus peidus on, ei näe seda ka teised. Kui ennast hindad ja näed seda, oma hinge ilu ja võlu, kiirgad seda endast ka välja. Tunne end hästi ja näe, kui kaunis hing ja inimene sa tegelikult oled ning seda näevad ka kõik teised!

Ära unusta, et sa oled eriline inimene!

Foto: Lifealth

Isegi siis, kui sa ise seda ei näe või ei tea ja endale ei tunnista, oled sa ikkagi eriline ja kellelgi on alati südamest hea meel, et olemas oled!

Midagi imelist ja maagilist on sinu poole teel!

Foto: Wallpaper Up

Võta vastu see kink ja teadmine, et varsti, üsna pea, on sul oodata midagi väga ilusat ja imelist – ole selle vastu võtmiseks valmis!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid  tõid inglid sulle seekord endaga kaasa.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHeategu koos väärikusega
Järgmine artikkelVIDEO! Mis on Rännak?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

23 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi