Inglisõnumid küünlakuu teiseks nädalaks

23
5663
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Inglid tahavad selle sõnumiga sulle teada anda sellest, et sa pööraksid rohkem tähelepanu oma elu eesmärgile. Pea meeles, et sinu elu eesmärk on just see, mis sind sinu elu erinevatel radadel ja eluteel toetab.

Tea, et sinu inglid on alati sinuga, sind juhendamas ja suunamas, aga seda ainult siis, kui sa ka ise oled end oma elu eesmärgile pühendanud. Ära unusta olla oma eluteel positiivne, ka siis, kui sul on raske ning sa tunned, et oled kukkunud auku, kust pole näilist väljapääsu. Tea, igast olukorrast siin ilmas on väljapääs – leia lihtsalt üles selle “augus” olev valguskiir. Pea meeles, et siin ilmas pole halba heata ega pimedust valguseta.

Kui seisad oma karjäärivaliku teelahkmel, siis võid end tunda ebakindlalt ja küsida endalt:

“Kas ma teen ikka õige valiku, kui lähen mööda seda teed? Kas loobuda senistest või pakutavatest boonustest ning stabiilsest sissetulekust ja tehes tööd, mida ma ei armasta või riskida ja võtta vastu see, mis paneb minu hinge rõkkama?”

Sa tunned, et oled oma elus jõudnud punkti, kus tuleb vastu võtta otsused ja teha praegustes valikutes muudatusi ning lõpetada tegevused, mis sind enam ei teeni ega paku sulle rahuldust. Võta vastu elu uued väljakutsed, võibolla isegi tegema endale selle õige ja omase väikeettevõtte ja olema ise oma elu ja aja peremees, mis pakub sulle nii vaimset kui ka finantsilist kindlust ja rõõmu – tehes seda, mida hing ihaldab.

Kui kardad teha valikuid ja seisad teelahkmel, siis tea, et sinu inglid julgustavad sind nende käest julgelt abi küsima ning nad on alati valmis sind viima kokku nende inimestega, kellest võiksid sinu uuel karjäärivalikul saada partnerid või nende inimestega, kellega on sinul ühised huvid ja ideed selleks, et luua ühine ettevõte.

Räägi inglitega oma ideedest, mõtetest, lootustest, ootustest, oma unistustest, isegi ebakindlustest ja kõigest, mille suhtes nende nõu või abi vajad – tea, nad on alati valmis sind aitama, aga sa ise pead abi küsima! Räägi oma inglitele kõigest ning kuula ja pane tähele sulle saadetud vastuseid. Sulle saadetud vastused tulevad sinuni just läbi sinu intuitsiooni, tugevate tunnete, ideede, märkide jms kaudu – pane neid, inglite ja Universumi poolt saadetud märke, tähele! Kui sul tekib saadetud märgi suhtes kahtlus, palu inglitel saata endale lisaks ka üks kinnitusmärk. Ära unusta, et inglid on sinu kõige parimad koostööpartnerid, keda omale üldse tahta võiksid ja nad tegutsevad alati sinu  kõrgema hüvangu heaks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

23 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi