Inglisõnumid kuuvahetusenädalaks

0
22719
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Leo Burnett

Et edukamalt edasi minna, on sul praegu õige aeg vigadest õppida. Ühe sama reha otsa astumine pole mõistlik. Parem õpi oma õppetund ära esimesel katsel, mitte ära tümita end ikka jälle ühel samal põhjusel. Kui aga tunned, et ei saa aru, mida sellest või teisest elujuhtumist peaksid õppima, siis räägi sellest mõne usaldusväärse inimesega, kes tundub selleks õige olema ja kellest usud, et ta oskab vastata.

Kui sa ei kuluta enam oma energiat enda rehadega tümitamisele ega mööda ämbreid kolistamisele, on sul aega ja jaksu, et minna omadega edasi, pannes rõhku just sellele valdkonnale, mis sinu jaoks praegu olulisim.

Pea meeles ka seda, et minevik on õppimiseks, mitte selles püherdamiseks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi