Inglisõnumid lehekuu 13.-19. kuupäevaks

0
27163
Tagasi
Järgmine

Suur lilleaed ümber väikse maja

Kui oleme olnud hoolsad, tervitab kevad meid õitevahus. Kõigepealt tuleb riburajas igasuguseid lilleõisi, siis aga järjest viljapuude – ja põõsaste õisi. Juba suve hakust alates hakkab saama erinevaid vilju, esimesena neist rõõmustab meid kuslapuu, mille marjad erineva magususe astme ja suurusega ja maitse peaks olema mustika – ja sinikasõpradele meelepärane…

Mina tahtsin tänavu tõele silma vaadata ja surfasin netis veidi ringi ning kirjutasin välja valiku erinevaid pojengisorte (pojengid on mu nõrkus lapsest saadik) ja nende istikute hindasid, et näha, millise summa peaks ma välja käima, kui muretseks kõikidest saada olevatest sortidest ühe istiku… 1200 eurot nagu niuhti oleks läinud! Siis tegin valiku ja valisin ainult need sordid, millest loobuda ma ei kavatsegi mitte – nii kui saan kuskile oma elamise oma maaga, mitte mingi ei tea kellele kuuluva rendipinnaga või aiamaalapiga kuskil silma alt ära, mida võidakse rüüstata ja õitest ja istikutest lagedaks varastada (olen seda korduvalt üle elanud, aitab), ma need pojengid ka muretsen… vau, suutsin summa kärpida 154 euro peale! Aga oh seda rõõmu, mulle meenus, et aga floksid, ilma nendeta ma ka ei lepi!!! Nemad on palju odavamad ja kõigest 40 euroga oleks mul juba ports erinevaid flokse ja silm säramas… Ja siis tahaks veel paari murtudsüdant ja väikese heki jagu jasmiine ja paari kibuvitsa ja igasugu sireleid ja siis paari toomingat ja piiramatus koguses piibelehti ja lillherneid kah. Uhh, siis see oleks juba päris minu unistuste kodu moodi. Suur lilleaed ümber väikse maja – mulle ideaalne!

Aga kas teie teate, milline täpselt on teie unistuste kodu? Olete selle endale detailideni selgeks mõelnud, et oskate üldse oma soovi sõnastadagi?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid õiekuu 6.-12. kuupäevaks
Järgmine artikkelInglisõnumid maiuskuu 20.-26. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi