Inglisõnumid mädakuu kesknädalaks

41
11339

1Kõik pole nii nagu paistab

Foto: The Hive Asia

Tihti mõtleme, et asi ongi nii nagu paistab, aga tegelikult on seal palju enamat. Kõik inimesed ja kogemused meie elus, on meile tulnud/saadetud selleks, et neist midagi õppida. Tea, et osad inimesed ilmuvad sinu ellu ainult üürikeseks ajaks ning siis kaovad. Teised aga jäävad pidama pikemaks ning neist võivad saada sinu eluaegsed sõbrad. Aga mõnikord on mõned inimesed ja nendega seotud kogemused kuidagi eriti vastikud või piinarikkad taluda. Arusaamine, et neist tuleb midagi õppida, võib võtta pikalt aega või on need inimesed sinu elus selleks, et hoopis sinult midagi õppida… See võib olla veel eriti raske pähkel, mida läbi hammustada… Kuidas kiirendada seda protsessi, et see antipaatne inimene sinu elus selle oma õppetunni kiiremini omandaks, mida ta sinult saama tuli, et sina saaksid oma elu taaskord kenasti edasi elada? See aga on sinu õppetund, millele keskenduda.

Siinkohal loe läbi väikene mõtlemapanev lugu kahest inglist:

Ühe rikka pere ukse taha tulid hilisõhtul kaks inglit, kes palusid pererahvalt öömaja. Pere aga ei olnud külalislahke ega pakkunud inglitele ööbimiseks tuba, vaid pani nad ööbima külma keldrisse.

Sel ajal, kui inglid omale ööbimiseks magamisasemeid kõvale ning külmale keldripõrandale tegid, märkas vanem ingel keldri seina sees auku ning müüris selle kinni. Seda nähes küsis noorem ingel:” Miks sa seda teed?” Vanem ingel vastas:”Asjad ei ole nii, nagu välja paistavad.”

Järgmisel ööl palusid inglid aga öömaja ühes vaeses, kuid külalislahkes peres. Võõrustajad jagasid inglitega oma vähest toitu ning pakkusid neile magamiseks oma voodeid, et inglid saaksid hommikuks end kenasti välja puhata.

Foto: Wallpaper Cave

Hommikul ärgates leidsid inglid eest nutva pererahva. Nende ainus lehm, kellelt saadud piim oli selle pere ainus tuluallikas, lebas laudas surnult. Noorem ingel oli seda nähes nõutu ning küsis vanemalt inglilt:”Miks sa lasid sellel kõigel juhtuda? Esimesel perel oli ju kõik olemas, aga ikkagi sa aitasid neid. Teisel perel ei olnud midagi, kuid nad olid valmis meiega kõike jagama, ometi lasid nende ainsal lehmal surra.”
“Asjad ei ole alati nii, nagu need välja paistavad,” vastas vanem ingel.
“Kui me keldris ööbisime, nägin, et seinas olevas augus oli peidetud kulda. Kuna sealne pererahvas oli ülbe ega soovinud oma õnne ning rikkust teistega jagada, siis parandasin seina ära, et nad kulda ei leiaks. Järgmisel ööl, kui me aga vaeste voodis magasime, tuli surmaingel peremehe naise järgi, kuid ma andsin talle lehma perenaise asemel. Kõik asjad siin ilmas ei ole alati nii nagu nad paistavad”.

Õppisid sellest loost midagi?

Mõnikord läheb elus täpselt nii ning asjad ei kuku välja viisil nagu me seda tahame. Seega, enne kui teed järeldusi kellegi või millegi üle, mõtle hoolega, kas kõik on ikka nii nagu esmapilgul paistab. Pea meeles, et isegi siis, kui sa usud, pead sa ka usaldama seda, et kõik siin elus juhtub põhjusega ning just sinu kõrgemaks hüvanguks. Sa ei pruugi sellest enne aru saada, kui alles hiljem ja aja jooksul. Kõik, mis juhtub, juhtub alati põhjusega.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelLõikuskuu teise nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelTest – Milline peaingel on hetkel sinu teejuht?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

41 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi