1Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi

Foto: Wall Devil

Praegu toimub minu elus nii palju asju korraga, et tegelikult ei tea ise enam, mida asjast arvata. Olen seotud mitme väga erineva eluvaldkonnaga ja mõned asjaolud ajavad lausa naerma, kuidas inimesed erinevates olukordades käituvad. Kas nähakse ohtu, konkurentsi või midagi muud, ei oska enam öeldagi, aga korraga on hakanud minu elu ühes valdkonnas täielikult keema. Kui aus olla, siis mõtlesin ja lootsin, et need ajad on nüüdseks möödas, sest see etapp on juba läbitud varasema eluvaldkonnaga – ilmselt eksisin.  Inimesed on küll teised, aga käitumismallid samad ja see paneb väga sügavalt mõtlema, et mida mulle siis ülevalt poolt nii väga selgeks teha tahetakse, et inimeste analoogsed käitumised, võrreldes varasematega, ikka ja jälle tagasi tulevad – küll läbi erinevate eluvaldkondade, aga ikkagi.

Kord olen juba sellises olukorras olnud ja kunagi ütles mulle üks hea tuttav selle olukorra kirjeldamiseks:

Suuri laevu on alati kajakate kisa saatnud.

ja nüüd teine hea tuttav ütles praktiliselt sama praeguse olukorra kohta:

Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi.

Mis tegelikult on tõsi, aga samas nii naljakas, et üks ja sama muster kordub. Egas midagi, tuleb endale selgeks teha, mis on see õppetund, mida ma õppima pean või keda õpetama.

Foto: Download Wallpaper
Foto: Download Wallpaper

Tundub, et mädakuu tahab mulle iga nädal midagi uut ja huvitavat õpetada, väljakutse vastu võetud. Vaatame, mis nüüd edasi saab. Kui eelmine nädal olin totaalselt mustas augus, aga kohe, kui olin oma koduvaimu ausse tagasi tõstnud, kadus ka must auk ning raskus õlgadelt. Nüüd tuleb endale selgeks teha, mis on minu selle nädala õppetund.  See jääb nüüd minule välja mõelda, aga sinu jaoks on inglitel uueks alanud nädalaks samuti mõned sõnumid, mille vahel valida ja oma õppetunde vaagida.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Selleks, et teada saada, mida inglitel sulle seekord varuks on, tuleb sul minna järgmisele leheküljele, klikkides hiirega nupukesele: „Loe seda edasi“ ja teha omad valikud.

Tagasi
Eelmine artikkelSinu sünnikuupäev paljastab sinu kohta nii mõndagi…
Järgmine artikkelMärgid sellest, et on aeg lahti lasta
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

42 KOMMENTAARI

  1. Siin sõnumites on minu probleemid ja alati vastused neile, see on hämmastav…isiklikult usun inglitesse ja sõnumid võtan tänutundega vastu…Sa kirjutaja… oled ilmselt ise… üks nendest… suurepärastest olevustest…kes meile abiks ja toeks. Mingu sul hästi!

    • Marina – Ole sa tänatud hea sõna eest! Eks ma sõnumite vahendamisel panen siia ka oma hinge ja südame. Armastust südamesse, päikest päevadesse ja unistuste täitumisi!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi