Inglisõnumid mardikuu teiseks nädalaks

25
13241

1Tühjus ja kurbus käsikäes

Foto: The World of Random Things

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Selle nädala sõnumeid ei kippunud ma üldse kajastama, sest tunne on nii tühi ja südames kurbus. Olen nimelt täielikult liimist lahti ja enda kokku kogumiseks vajan ma aega, et olukorraga harjuda. Nimelt jõudis meie peres taaskord kätte see aeg, mil üks vanematest on sunnitud minema võõrsile tööle, sest Eestis talvisel perioodil tööd pakkuda pole. Küll oleks tore, kui saaks töö, mis tagab pideva ja mitte kaootilise töötegevuse. Tunnen südamest kaasa kõigile neile peredele, kelle üks või mõlemad vanemad peavad pidevalt pere juurest töö tõttu eemal viibima, sest kodumaal normaalseks äraelamiseks piisavalt tööd pole – vähemalt mitte aastaringi.

Nüüd olen oma hinges üksi, sest olen sunnitud mõnda aega oma hingesugulasest lahus olema. Egas midagi, seekord pikalt ei jahvata ning tuleb end vaikselt kokku koguda, et lubatud sõnumid kohale toimetada koos detsembrikuu isiklike inglihoroskoobi võitjatega. Võitjad leiavad oma nimed pärast lõpusõnumit.

Nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ja vaatame, milliseid sõnumeid inglid meile kooljakuu teiseks nädalaks toovad.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

25 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi