Inglisõnumid maiuskuu 20.-26. kuupäevaks

0
25460
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel


Photo by James Wheeler from Pexels

Oled valmis saanud väga olulise asjaga – võibolla kõik ja kohe ei adugi selle olulisust, aga küll aja jooksul jõuab see pärale. On aeg hinge tõmmata ja olla enda üle rahul ning uhke, et said töö tehtud, sest oled tõesti kiitust väärt.

Samuti oled hingeliselt ja vaimselt arenenud täiesti uuele tasemele. Rõõmu ja rahulolu saavutamise teed on sulle nüüd palju kergemini leitavad, sest tead neid senisest enam. Ka hingerahu saavutamine ei käi sul enam nii üle kivide ja kändude kui seni. Kui sa seda ka ei saavuta kui soovid, siis sa vähemalt tead nüüd, kuidas seda saavutada, mida teha, et selleni jõuda – ja see teadmine annab juba olulisel määral rahu ja julgust edasi püüelda, kuni oled eesmärgi saavutanud. Ja nii sa arenedki, samm- sammult, teema teemalt.

Tunned suurt tänulikkust oma kogemuste ja teadmiste eest.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi