Tagasi
Järgmine

Kui vähe on õnneks vaja….

Foto: Zastavki

Ma olen täna, mil inglisõnumeid koostan, korralikult väsinud, aga roppu moodi õnnelik ja rahulolev.

Olen pea pool aastat hingevärinal vaadanud kuidas mu läpaka ekraan kolmandiku osas on madratsitriibuline ja virvendav ning mingid eelmise internetikülastuse kaadrid kumavad hetkel avatud lehest läbi, nii et kõik on nagu pudru ja kapsad, mis omakorda veel väriseb ja hubiseb, nii et silmad paneb vett jooksma ja kurnab kohutavalt ära, rääkimata silmanägemise rikkumisest. Olles asja uurinud, pandi diagnoosiks, et graafikakaart õhtale minemas ja selle väljavahetamine läheb maksma nii palju, et mõistlikum juba uus arvuti osta. Uus! Mille eest!? Niigi imen käppa ja sõbrad ei saa üldse aru, millest ja kuidas ma ära elan. Vahel ei saa isegi aru…

Aga ega väide “kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem” pole laest, vaid ikka elust enesest võetud. Kurtsin oma muret sõbrale ja ta võttis selle südameasjaks.

Ei hakka siin pikalt ja laialt kirjeldama seda, kuidas sõber leidis mulle ühe kasutatud, aga töökorras protsessori ehk kasti ja oli valmis selle mulle müüma omahinnaga, tahtmata oma töö ja vaeva eest selle kontrollimisel ja korrastamisel sentigi saada. Rääkimata sellest, et olin arvanud, et sellise raha eest ei saa tappa ka mitte, rääkimata pillist, mis on nii vinge, et mulle paremat polegi vaja, ega ka sellest, kuidas õnnekombel olid mul omal olemas mitte ainult monitor, hiir ja klaviatuur, vaid ka kõik vajalikud juhtmed, nii et mulle piisas tõesti ainult “kastist”.

Ütlen vaid, et eile õhtul sain selle kasti kätte ja täna said kõik vajalikud asjad omavahel ühendatud ja jonniv monitor sai kaugjuhtimise teel jagatud konsultatsiooni abil pimesi (monitor ei võtnud pilti ette) seadistatud, nii et ta pildi ette võttis ja sain juba ise nähes ta paika sättida… ja nüüd saan nautida pea hääletult töötavat arvutit ja suurt monitori pilti, mis silmanägemist peast ei võta. Milline sõnulkirjeldamatu nauding!!!

See, et sain tudisevast läpakast välisele kõvakettale kopeeritud asjad uude arvutisse tõstetud, nii et mul ei lähe nüüd miskit kaotsi, kui läpakas sussid püsti ajab ja saan uues arvutis kõike läpakas olnut edasi kasutada, on veel lisarõõm…

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelInglisõnumid hingedekuu esimeseks täisnädalaks
Järgmine artikkelArnold Timmerman aitab dogmadest vabaneda
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi