Inglisõnumid mardikuu teiseks täisnädalaks

0
18063
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Corbis

Kipud olema tüüpiline naine, kes teeb korraga ei tea mitut asja. Samavõrd tüüpiline on selle põhjus – vaja ots otsaga kokku tulla, see tähendab vaja raha teenida, kodus kõik tööd ära teha ja töömeeste palkamiseks pole hoopiski võimalust. Aga võibolla oled lihtsalt kodukootud duracelli jänku ja naudidki korraga mitmel rindel rabelemist?

Mis iganes põhjusel rööprähklemisega tegeled, on tulemuseks siiski stress, tunnistad sa seda endale või ei. Et seda mitte süvendada, ära tekita omale vapustusi. Näiteks, kui mõttes mõlgub töökohavahetus, siis säilita praegune koht ja mine vaikselt uuele üle.

On aeg teha otsus selgust vajavas asja või olukorra kohta. Et see tuleks kergemalt kätte,
ole avatud loomingulistele ideedele ja uutele väljavaadetele. Kui oled valiku tegemisel raskustes, võta pingevabamalt.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi