Inglisõnumid mihklikuu eelviimaseks nädalaks

71
15636

2Nädalasõnumi valimine

Foto: Pexels

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Vali oma sõnum

Selleks vali endale alljärgnevate piltide seast just see pilt, mis sind kõige enam enese poole tõmbab. Sest just see pilt peidab enda taga sõnumit sulle konkreetseks nädalaks, mida inglid tahavad, et sa arvesse võtaksid või millele peaksid/võiksid sel ajal rohkem tähelepanu pöörata. Teine pilt, mis järgi jääb, peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Pilt nr. 1

soovid

Pilt nr. 2

Foto: Higgsfield
Foto: Higgsfield

Sõnumi lugemiseks, mine järgmisele leheküljele.

Eelmine artikkelInglisõnumid pohlakuu kesknädalaks
Järgmine artikkelNippe selleks, kuidas taasarmuda oma partnerisse
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

71 KOMMENTAARI

  1. Suured tänud kõigile lahkete ja soojade sõnumite eest! Katsun jätkuvalt endast parimat anda ja võibolla tulevad varsti inglisõnumite edastamises ka väikesed muudatused. Vaatame, mis elu toob ja kuidas asjad arenema hakkavad.

  2. Aitäh et edastad ingli sõnumeid. Mulle on inglisõnumid vägagi tähtsaks saanud iga kuu ootan millal jälle tulevad uued. Ära mitte mingil juhul lõpeta seda mida teed sest ma tean et se aitab teisi ja ka on aitanud mind.??

  3. Aitäh sulle ! ikka on hea kui keegi toob sinuni inglite sõnumeid mind see küll aitab .Veel kord aitäh ja jõudu sulle .

  4. Eks sa teed neid nii kaua, kui sul endal seda vaja on. :) Võibolla mõni elu õppetükkidest. Kui me need ära õpime, liigume edasi. Ja nii kuni maise lõpuni, et siis uuesti tulla ja juba erinevat teed käima hakata. Aga ikka alati õppida. Kõik, mida me teeme, on tegelikult enda jaoks. Ka need asjad, mida teistele teeme.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi