1Munad selleks korraks värvitud…

Foto: WTVD

Kuniks Diana tegeleb oma väikeste sõprade perelaienemisega, hoolitsen mina inglisõnumite eest.

Munadepühad on selleks korraks selja taga. Mina sain aga alles tänavu teada, et munadepühal käiakse munadega kirikus neid pühitsemas. Munadepühi on meil suguvõsas eluaeg peetud, aga näed, pea poole sajandi jooksul pole tulnud jutuks ega sattunud nägema ei pilte ega jutte selle kohta, et selline kirikus käimise komme on. Sama nõutuks võttis tänaval kohatud venelase tervitus “Христос Воскрес!” ehk “Jeesus on üles tõusnud!” – appi, aga mida talle vastata? Mida sellisel puhul vastuseks öeldakse? “Jõudu!” – ütled vastu “Tarvis!” Aga mida selle Jeesuse peale kosta? Nüüd siis võtsingi oma venelastest sõprade pinnimise – mida vastata? Vastuseks sain: “Воистину воскрес!” ehk “Tõepoolest on tõusnud!”.

Ehk siis veelkordne tõestus sellele, et inimene õpib kogu elu ja alati on midagi, mida veel teada saada. Postituse edasi lugemiseks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelInglisõnumid lihavõttenädalaks
Järgmine artikkelInglisõnumid Walpurgiöö nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

23 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi