Inglisõnumid naljakuu esimeseks nädalaks

24
5460
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Odyssey

Selle sõnumiga annavad sinu inglid sulle märku sellest, et kui sa soovid kedagi üldse tõsiselt mõista, pead sa väga hoolega neid kuulama. Sel perioodil ei ole õige aeg kellelegi oma nõuandeid jagada, vaid on ideaalne aeg just nimelt kuulamiseks. Ole sellele, kes sind vajab, kaastundlik ning tähelepanelik kuulaja. Iga inimene siin elus vajab aegajalt kedagi, kellega saaks lihtsalt rääkida, kedagi, kes teda ära kuulaks, ilma et annaks nõu. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui lihtsalt kuulata, tõeliselt kuulata – panna tähele seda, mida sulle räägitakse, mitte lihtsalt muuseas kuulata. Oluline on see, et mõistaksid seda, mis peitub sulle puistatud sõnade taga.

Tea, et inglid on sind alati kuulanud ning võtnud arvesse kõik sinu soovid ja just selle pärast said ka sina just praegu selle sõnumi, sest keegi sinu tutvusringkonnas vajab sind oma probleemide kuulamiseks. Pea meeles, et see keegi otsib abi, aga ta vajab sind, kes teda lihtsalt ära kuulaks, tema tundeid mõistaks ning saaks aru sellest, mis praegusel hetkel tema elus toimumas on. Ainus, mida sa tegema pead, on olema avatud meelega, erapooletu, kaastundlik ning tähelepanelik kuulaja.

Tea, et see vestlus pole mõeldud ainult sinu kaaslase abistamiseks, vaid on kasulik teile mõlemale. Mõnikord vajavad inimesed seda, et neid kuulatakse ega soovi teiste poolt pakutavaid lahendusi, sest just sellise südamelt ära rääkimise käigus saadakse tihti ka ise vastused ning lahendused end painavatele probleemidele ja küsimustele. Selleks, et need vastused avalduksid, on vaja kedagi, kes neid kuulaks. Olles lihtsalt olemas siis, kui sind kõige enam vajatakse, annab tihti sulle tähelepanelikult kuulates ka vastused sinu enda küsimustele, millele oled pikalt lahendusi ning vastuseid otsinud. Tegemist on mõlemapoolse ideaalse energiavahetuse ning energiate tasakaalustamisega, millest sünnib kasu mõlemale osapoolele.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

24 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi