Inglisõnumid naljakuu esimeseks nädalaks

24
5461
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 11-15 kuupäeva vahel

Foto: Dianae on DeviantArt

Inglid  saatsid seekord sulle koguni kaks sõnumit ja oma esimese sõnumiga tuletavad nad sulle meelde seda, et kõik see, mida sa oma elus oled oma sünnist praeguse hetkeni kogenud, on teinud sinust selle inimese, kes sa oled täna, nüüd ja praegu.  Ole tänulik ja austa seda inimest, kelleks saanud oled ja lase tal kasvada ning areneda edasi selleks, kes sa tõeliselt oma sisimas ja hingelt oled. Võta suure tänuga vastu kõik sulle saadetud elu õppetunnid, mida on Universumil ja sinu elul sulle kingitusena pakkuda. Näe kõigis neis õppetükkides oma elu helgemat poolt ja seda tehes saab sinu elu olema ilus, lihtne ja täis õnne ning armastust ja kõike seda, mida sa oma elult vähegi soovid.

Inglid annavad oma teise sõnumiga

Foto: Econet

sulle märku sellest, et võtaksid ise enda olukorra üle kontrolli ning astuksid vastutavale kohale. Kui sa järele mõtled, siis võib juhtuda, et oled juba praegu või lähiajal kokku puutunud erineva olukorraga, kus oled mõelnud, et keegi peab selles suhtes midagi kindlasti ette võtma, sest asjad ei saa enam sellisel moel edasi minna! Midagi tuleb teha, nüüd ja praegu ning kiiremas korras! Ainus asi, et see keegi, kes midagi tegema peab, oled sina ise ja ei keegi teine. Sina ise pead võtma juhtimise üle, kuigi sa ei pruugi tunda, et oled selleks täielikult valmis või piisavalt kvalifitseerituna, siis sinu inglid kinnitavad sulle, et sa oled selleks täielikult valmis. Usu, inglid on sinuga igal sinu sammul, et anda sulle enesekindlust ning kindlat meelt ja jalga oma edasisel teekonnal.

Oma intuitsiooni kuulmiseks ja kuulamiseks võiksid tegeleda meditatsiooniga, sest sealt leiad omale vastused ja suuna, kuidas ning mil viisil oma esimesed sammud tegema peaksid/võiksid.  Pea meeles, et sinu initsiatiiv asju muuta pakub ka teistele inspiratsiooni tegutseda ning ennast väljendada ning astuma esimesi samme oma isikliku elu korda seadmiseks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

24 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi