Inglisõnumid naljakuu esimeseks täisnädalaks

34
10216

2Sõnumi lugemine

Foto: Disney Fanatic

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörama. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi nr 1 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Future Learn

[/fc_front]
[fc_back]

Pane käskjalg tööle!

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et sul pole oma elus vaja midagi asjatult otsida, ega karta, et sa ei leia seda, mida otsima läksid ning tunned sellest siis puudust. Selle asemel ole õigel ajal õiges kohas ja tea, et sind ümbritsevad terve rida erinevaid hingelisi teejuhte, kes on sinu käskjalad ning nad on alati valmis sind aitama, kui sa selleks ainult abi palud. Nad on humoorikad, efektiivsed ja praktilised abimehed, kes jooksevad alati sinu ees ning aitavad sul oma elus leida kõike seda, mida sa leida tahad. Nende lemmiktegevus on juhatada sind sinna, kuhu sul vaja jõuda on ning seda just õigeks ajaks, et oleksid oma elus just õigel ajal õiges kohas.

Pea meeles, et sinu vaimsed käskjalad on varjatud jõud sinu õnne taga. Nad on vaimse maalima jooksupoisid, aga töötavad ainult siis, kui neilt on seda palutud. Tea, et neile meeldib sind teenida ja on iga kell valmis sinu kutsele vastama.

Saada nad teele juba varakult, kui vajad kohale jõudes head parkimiskohta, istumiskohta suurtel rahvaüritustel või koguni vastuseid oma käimasolevale projektile. Kutsu neid kohe ja nüüd ning palu neil sind leida ühendus oma südamesooviga. Lase oma ajul lõõgastuda pannes oma vaimsed käskjalad tööle. Võta nad endaga alati kaasa, pole vahet, kuhu sa lähed ja lase neil teha sind õnnelikuks.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi nr 2 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Office of International Students & Scholars

[/fc_front]
[fc_back]

Lõpeta enese kõrvutamine!

Inglid annavad selle sõnumiga sulle mõista, et sa lõpetaksid oma elus enese võrdlemise teistega. Miks? Sest pea meeles, et ükski õun ei kõrvuta end apelsinidega, tähed ei võrdle end teiste tähtedega. Nad teavad täpselt, et siin ilmas on piisavalt ruumi kõigile ning nad saavad särada täpselt nii nagu nad seda ise tahavad ja õigeks peavad. Nii ka sina!

Inglid paluvad sul aktsepteerida ennast sellisena, kes sa oled ning võtta omaks oma „veidrused“ ning nendega leppida. Tunne uhkust oma kiiksude ja veidruste üle ning rakenda neid oma elus õigesti. Need on antud sulle põhjusega.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

34 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi