Inglisõnumid niidukuu eelviimasesse nädalasse

26
10470

1Virr-varr

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Olen selle nädala sõmumitega veidi hiljaks jäänud, aga nagu öeldakse, et parem hilja kui üldse mitte kunagi. Nagu aru said, siis olin/olen mõnda aega siit eemal ning sõnumeid vahendab/vahendas meie kallis Anu ja kuna Anu on hetkel puhkusel, siis tuleb see nädal sul leppida minu vahendatud sõnumitega. Kuna olen hetkel oma titemajandusega meeletult hõivatud olnud, siis lihtsalt pole olnud aega siia panustada. Suvi on õnneks enamikele inimestele ikka õues veetmise aeg ning arvutis ollakse harvem ja just seetõttu ei tunne end väga süüdi. Vaheapeal tuleb elada ka oma elu ning pühendada oma aega ka hobidele. Minu hobid on läbi elu olnud, loodus ja loomad. Seega kevadest alates olengi rohkem sellel lainel olnud ning hõivatud oma neljajalgsetega, kellele hetkel hingan ja oma südame olen pühendanud. Kui keegi veel ei tea, siis minu hinge ja südame on endale röövinud ühed pisikesed elurõõmsad ja mängulusti täis olevad pätid, tuhkrud. Ja kuna hetkel elan keset titebuumi, siis tegelengi päevast-päeva nendega, et neid õpetada, nende järgi koristada, nendega mängida jne. Kõigega, mis titemajandusega kaasas käib.

Kui sa veel ei tea, siis tuhkrud on suurepärased negatiivse energia liigutajad ja ei lase sinu elamise nurkadesse ega mööbli alla tekkida surnud energiat. Kuidas? Nagu sa tead, siis koguneb surnud energia elamise nurkadesse või mööbli alustesse, mida ei liigutata. Ja kuna tuhkur on selline mõnusalt pisike loomake, kes mahub praktiliselt igale poole, siis ei lase ta sinu kodus sellisel surnud energial lihtsalt tekkida. Ta käib kõik nurgad ja mööblialused igapäevaselt läbi ja liigutab sinna kogunema hakanud energiat. Seega on sinu elamises alati elu täis energia ning ka olemine kodus on parem.

Kui tunned huvi nende pisikeste olendite vastu, siis loe tuhkrute kohta lähemalt Soul Mirror´s tuhkrukenneli kodulehelt ning seal on isegi mõned kutsikad veel kohe täiesti saadaval, kes omale seda õiget kodu otsivad ning üks pesakond veel ka augustis sündimas. Seega on sul veel aega ka pisikese tuhkrutite võtmist planeerida, kui seda kohe teha ei soovi. Soul Mirror´s pakub sinule ja sinu tuhkrule eluaegset ning ka edaspidist igakülgset abi nende pisikeste loomade kasvatamisel. Sellest kõigest loe juba lähemalt nende lehelt.

Minu esimene tuhkur tuli minu ellu, kui ma olin 12-13 aastane ning puges nii sügavale südamesse, et pole teda sealt kunagi enam välja saanud. Nüüd kaks aastat tagasi sain uuesti omale tuhkru võtta ja tänaseks on mul kodus neid päris mitu… Kui omad ühte, siis väga harva piirdutakse ühega ja reeglina tuleb mõne aja pärast mõni veel juurde. Kui ei usu, tee proovi ;)

Kokkuvõtlikult võin öelda, et minu elu pole hetkel üldse igav. Päevad on kuhjaga tegevust täis, milles on palju rõõmu, aga nagu loomadega ikka, viskab vahest sisse ka veidi muret. Õnneks on seda viimast kordades vähem kui rõõmu ja õnne, mida need pisikesed hüpikpallid kuhjaga ka pakuvad.

Nüüd siis selle nädala sõnumite juurde. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: „Loe seda edasi“. Selle nädala fotod valisin siis just tuhkruteemalised, kuna olen ise just peadpidi selle sees. Ära unusta ka postitust lõpuni lugemast, sest postituse lõpust leiad veel mõne sõnumi.

Tagasi

26 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi