Inglisõnumid novembri superkuu nädalaks

17
26527
Tagasi
Järgmine

Superkuust tingitud muutused

Foto: Cosmic Scientist
Foto: Cosmic Scientist

Kui ma mõtlesin, kuidas selle nädala sõnumeid vahendada, siis sain inglitelt teate sellest, et sõnumid tulevad sel nädalal veidi teistsugused kui tavaliselt. Seega, täna tuleb sul rippmenüüst üles leida oma tähemärk ning vaadata, millised sõnumid inglid just sinu tähemärgile sel maagilisel päeval ja nädalal kaasa tõid.

Just see, täna taevalaotusesse kerkiv superkuu pimestab ja ajab inimesi “pööraseks” nii mitmel erineval tasandil ja põhjustega. Vastavalt NASA andmetele, on tegemist 21. sajandi SUURIMA ja märkimisväärsema täiskuuga. Sarnast superkuud nähti viimati 1948. aastal ning meie aja järgi jõuab Kuu 14. novembril perigeesse kell 13.30 ja täiskuufaasi kell 15.52. Päike loojub Eestis viis minutit hiljem ehk 15.57 ja Kuu tõuseb kell 16:34. Seega pärast tänast tööpäeva lõppu võid selge ilma korral näha taeavalaotuses äärmiselt maagilist ning lummavat vaatepilti.

See superkuu toob paljudele inimestele ning kogu Maale kaasa suured muutused ning seetõttu loetakse seda järjekordseks endeks, et meie maailmas hakkavad asjad nüüd väga kiiresti muutuma – millises suunas, oleneb väga palju juba meist endist – millisele energiale me oma tähelepanu pöörame, kas positiivsele või negatiivsele. Kuu paistab suuremana seetõttu, et ta liigub Maale lähemal kui tavaliselt ning seetõttu mõjutab kogu inimkonda ning Maad rohkem ja drastilisemalt kui varasemalt.

Astronoomid on teinud selgeks, et taevalaotusesse kõrgub superkuu keskmiselt iga 14. täiskuu ajal ja sellisel juhul on kuurõngas taevas ligi 14 protsenti suurem ja 30 protsenti eredam kui tavalise täiskuu ajal. See aasta on olnud veidi erilisem kui möödunud, sest aasta lõppu on jäänud tervelt kolm superkuud. Alguse tegi oktoobri superkuu ning aastat lõpetab veel kaks väga erilist superkuud, tänane, mis on selle sajandi võimsaim ning juba uus superkuu 14. detsembril. Lisaks saab detsembrikuu superkuu aga olema väga eriline täiesti teistel põhjustel. Nimelt esineb ta samal ajal iga-aastase geminiidide meteoorisajuga. Tavapärasest eredam kuu on nii tugev, et tuhmistab pea täielikult igatalvise tähtedemängu. Seega tasuks ka sellel ajal pilgud taevas hoida ning oma soovid südames ja energiad puhtad.

Ära unusta, et neil erilistel täiskuu öödel läbiviidud loitsud on veel eriti võimsad ja miks mitte seda proovida, sest kaotada ei ole midagi, küll aga väga palju võita.

Seekordsed fotod olen valinud teemakohaselt kõik täis- ja superkuudest.

Postituse edasi lugemiseks otsi rippmenüüst üles oma tähemärk ja ära unusta lugeda ka lõpusõnumit või kliki nupukesele: “Loe seda edasi!

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelTaimed, mis meelitavad ligi positiivset energiat
Järgmine artikkelTee ise – Sügava ja rahuliku une piim
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

17 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi