Inglisõnumid oktoobri viimaseks päevaks ja hingekuu esimeseks nädalaks

104
23790

1Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg

Foto: Media Crooks

Elus on aegu, mil tahad, et asjad areneksid kiiremini või ootad midagi erilise kärsitusega, aga seda ei tule ega tule ning see ajab sind marru või tõmbab sinu motivatsiooni täielikult maha. Tea, et ükski asi siin ilmas ei saa sinuni tulla enne, kui sa pole seda valmis vastu võtma. Mis peamine, sa pead selleks valmis olema nii vaimselt kui ka füüsiliselt! Või oli viivituse põhjuseks see, et need sinu soovitud asjad vajasid enne veidi küpsemist, et kõik valguks täpselt oma õigele kohale. Viimaks, kui see aeg on kätte jõudnud, et saad neid vilju maitsta, mida sa nii kaua oodanud oled, saad täpselt aru, miks see kõik nii kaua aega võttis.

Ma võin siinkohal tuua oma kogemuse eelmise nädala sõnumitega. Kui eelmise nädala sõnumid olid energiate liigutamise, avamise ja seemnete idanemise kohta, siis minu elus käisid mõlemad vägagi intensiivselt käsikäes koos. Pole ammu olnud sellist nädalat, mis mind energeetiliselt nii liigutanud oleks kui just see möödunud nädal. Käisin energeetiliselt kohtades, kuhu pole varem eales veel sattunud ega end kunagi varem ka sellisel viisil tundnud.

Kas on sul elus tulnud ette momente, kus sa kahtled selles, mida näed ja arvad, et see ei saa tõsi olla ja selle juures on kasutatud mingisugust trikki või midagi muud sarnast? Samas, aga kui sa hakkad asjale sügavamalt järgi mõtlema või hoopis koged ise midagi analoogset, siis sinu maailm muutub ja muutub kohe kardinaalselt.

Lisaks kõigele sellele, kui olin lootuse juba ammu maha matnud, et minu kevadel mulda pandud seemnetest midagi ükskord tõuseb, siis just sellel nädalal sain suure üllatuse osaliseks. Nimelt sai kevadel mulda pandud paar eksootilist seemet, mille idanemist ootasin suurima huviga terve suve, aga mida ei tulnud, seda ei tulnud – seemned idanema ei hakanud ning potis hakkas vohama hoopis üllatuslikul kombel peiulill – pole aimugi, kuidas see sinna sattus… Sügisel, kui ilmad jahedaks läksid, otsustasin selle peiulille potikese tuppa tuua, et las ta siis olla, ikkagi armas puhmas ja kui õitsema hakkab, siis veel eriti ilus. Aga mida ma eelmisel nädalal täiesti kogemata avastasin, oli see, et äkki oli selle peiulillepuhma seest pea välja pistnud paar karvast nispero lehekest – oh seda õnne ja rõõmu. Minu kauaoodatud seemneke, vähemalt üks kolmest läks idanema. Tahtis teine saada rohkem hoolt, soojust, päikest ja vett ning mis peamine, minu kannatlikkust. Sellega seoses tuli mulle taaskord meelde postitus: „Jutuajamine Loojaga“. Soovitan ka sinul see endale uuesti meelde tuletada, sest nii paljud asjad siin elus juhtuvad just palju hiljem, kui me ootame või loodame. Pea meeles, kõik tuleb sinu ellu siis, kui sa oled selleks nii vaimselt kui ka füüsiliselt valmis, ei sekunditki varem!

Nüüd siis selle nädala sõnumite juurde. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: „Loe seda edasi“.

Tagasi
Eelmine artikkelDavid Icke maailmaturnee World Wide Wake Up Tour Eestis
Järgmine artikkelÜlestunnistus südametõest
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

104 KOMMENTAARI

 1. Inglisõnumid julgustavad inimesi astuma pisikeste sammudega unistustele lähemale ja mõtlema asjade üle sügavamalt. Kui mina loen sõnumeid, siis mulle ei jõua esmalt midagi kohale ja isegi vaidlen endaga, et see pole minule. Nädalalõpu poole mõtlen asjade üle taas järele ja selgub, et need sõnumid on olnud väga vajalikud ja toetavad. Läbi nende sõnumite õpin ennast tundma ja avastama. See kõik on ainult positiivne. Mõnikord ennem sõnumite ilmumist viskan õhku mõne küsimuse, mis vajab lahendamist ja näe imet, inglisõnumi kaudu saan vastuse. Sõnumid on niiöelda kodeeritud ja selle lahtiarutamine aitab mul areneda. Tööd on palju, aga inglisõnumid on väga toetavad sel teekonnal. Aitäh :) Jagatud!

 2. Jagatud! Olen tänulik selliste inspireerivate, julgustavate ja õpetlike sõnumite eest! Enamasti olen neist leidnud just seesugust juhatust, millist olen ajahetkel kõige rohkem vajanud. Armastust. :)

 3. Loen alati suure huviga ja suunad, mida edastatakse, on väga õiged ning julgustavad jätkama valitud teel! Toetus ja hea sõna kuluvad alati igas olukorras marjaks ära! Vähemalt seekordsed sõnumid tabavad minu puhul täpselt naelapea pihta! Olen tavaliselt liiga otse ütleja, aga aastatega omandanud oskuse oma sõnade teravust vähendama ning isegi paljud ütlemata jätta! Pealegi suudan tunnistada oma vigu, naerda iseenda üle ning mis kõige parem – üha enam hakkavad domineerima positiivsed emotsioonid ja mälestused! Oma elust ei viska midagi olnut minema, aga negatiivsed mõtted ja mälestused pole ammu enam esmased! Õnneks! Jagan meeleldi!

 4. Juba väikse lapsena uskusin inglitesse ja siin lugedes inglite sõnumeid, on selline tunne, et need on otseselt mulle mõeldud ja kirjutatud. Nii vajalikud, õpetlikud ja harivad mu hinge. Säravat taevast! Jagatud

 5. Kui küsin inglitelt nõu, saan seda alati. Seda siis kas läbi numbrite (111,222 jne) või mõne lausega, mida juhtun lugema ja mis on täpselt minu vastuseks. Usaldan ja olen tänulik. Jagatud.

 6. Jagatud,kindlasti on abi olnud,on tuge olnud ikka!Eriti selle nädala postituses enne inglite sõnumite juurde minemist sain palju tuge,et IGAKS ASJAKS ON OMA AEG!Sellest suured tänud!

 7. Inglihoroskoop annab just sellist “pehmet” tõuget mida niiväga vaja on. Mis suunab siis eneseanalüüsile ja aitab näha asju sügavamalt ja loob usaldust ümbritseva suhtes. Jagatud.

 8. Tere! Olen saanud inglite sõnumitelt ainult toetavat jõudu! Paraku tunnen, et vähe on neid, kes seda maailma mõistavad samal tasandil nagu mina. Tihtipeale tulevad õiged lahendused olukordadele siis kui seda kõige vähem ootad. Mina aga pusin ühe asja kallal edasi. Tänan sõnumite jagamise eest! Jagasin.

 9. Tänan väga inglisõnumite eest, mis mind minu tegemise ja hingesoovidega nagu üksühele kokku lähevad. See on lausa jahmatav, kuidas inglisõnumid minu mõtteid toetavad ja julgustavad. Või järgi mõtlema suunavad. Suur tänu inglisõnumite edastamise eest.

 10. Jagatud?Inglite poolt tulevad sõnumid on mind iga kord toetanud ja aidanud edasi liikuda täpselt selles õiges suunas,kus vahest ise olen jäänud kahtlema,kuid lugedes imelisi sõnumeid olen alati nende abiga saanud kinnitust kuhu ja kuidas edasi minna?Tänan?Tänan?Tänan?

 11. Olen märganud, et sõnumid kajastavad moel või teisel just seda, mis hetkel toimumas. Ja raskes olukorras on positiivne sõnum alati toeks.

 12. Jagatud. Tunnen, et sõnumid puudutavad mind/räägivad minust. Inglihoroskoopi enda kohta sooviks väga, ehk annab elule uue väljundi ja toob selgust ja kindlust ☺ jääda endale kindlaks.

 13. Head nõuanded ja soovitused, mis kõik alati tänuga vastu võtan!! Olukorrad elus on alati sellised olnud, et nõuanded on andnud eelkõige just julgustust juurde enda sisetunde järgi tegutseda. ?JAGATUD?

 14. Head nõuanded ja soovitused, mis kõik alati tänuga vastu võtan!! Olukorrad elus on alati sellised olnud, et nõuanded on andnud eelkõige just julgustust juurde enda sisetunde järgi tegutseda. ?JAGATUD?

 15. Tere.
  Saan häid&armsaid nõuandeid, kuhu poole võiks rohkem sammuda. Nii mõnigi kord on ląinud sõnumid täpselt teemadele, millest mõtlen kõige enam.
  Praegused läksid väga kokku mu mõtetega, isegi sissejuhatus. ???? + jagasin! ;)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi