Inglisõnumid oktoobri viimaseks päevaks ja hingekuu esimeseks nädalaks

104
23676

2Nädalasõnumi valimine

Foto: Vimeo

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Vali alljärgneva kahe foto seast endale pilt, mis sind kõige enam lummab/enese poole tõmbab. Vaata hoolega ükshaaval mõlemat pilti ning keskendu ja tunneta, milline neist sind just praegusel momendil kõige enam tõmbab/lummab, vali välja see üks ja õige – usalda oma intuitsiooni. Just see pilt, mis sind kõige enam enda poole kutsub, peidab endas sulle mõeldud esimest sõnumit, millele sa sellel konkreetsel nädalal keskenduma või millele tähelepanu pöörama pead. Kui otsid pildilt alateadlikku viidet sõnumile, siis seda pole sul mõtet teha – sealt sa seda ei leia.

Selle nädala pilte illustreerivad fotod kannatlikkusest, et panna sind mõtlema sellele, kas sa oled ikka valmis saama seda, mida tahad või pead veel veidi küpsema ja arenema.

pilt 1

Foto: Nassau Fundraising
Foto: Nassau Fundraising

pilt 2

Foto: AliExpress
Foto: AliExpress

104 KOMMENTAARI

 1. Inglisõnumid julgustavad inimesi astuma pisikeste sammudega unistustele lähemale ja mõtlema asjade üle sügavamalt. Kui mina loen sõnumeid, siis mulle ei jõua esmalt midagi kohale ja isegi vaidlen endaga, et see pole minule. Nädalalõpu poole mõtlen asjade üle taas järele ja selgub, et need sõnumid on olnud väga vajalikud ja toetavad. Läbi nende sõnumite õpin ennast tundma ja avastama. See kõik on ainult positiivne. Mõnikord ennem sõnumite ilmumist viskan õhku mõne küsimuse, mis vajab lahendamist ja näe imet, inglisõnumi kaudu saan vastuse. Sõnumid on niiöelda kodeeritud ja selle lahtiarutamine aitab mul areneda. Tööd on palju, aga inglisõnumid on väga toetavad sel teekonnal. Aitäh :) Jagatud!

 2. Jagatud! Olen tänulik selliste inspireerivate, julgustavate ja õpetlike sõnumite eest! Enamasti olen neist leidnud just seesugust juhatust, millist olen ajahetkel kõige rohkem vajanud. Armastust. :)

 3. Loen alati suure huviga ja suunad, mida edastatakse, on väga õiged ning julgustavad jätkama valitud teel! Toetus ja hea sõna kuluvad alati igas olukorras marjaks ära! Vähemalt seekordsed sõnumid tabavad minu puhul täpselt naelapea pihta! Olen tavaliselt liiga otse ütleja, aga aastatega omandanud oskuse oma sõnade teravust vähendama ning isegi paljud ütlemata jätta! Pealegi suudan tunnistada oma vigu, naerda iseenda üle ning mis kõige parem – üha enam hakkavad domineerima positiivsed emotsioonid ja mälestused! Oma elust ei viska midagi olnut minema, aga negatiivsed mõtted ja mälestused pole ammu enam esmased! Õnneks! Jagan meeleldi!

 4. Juba väikse lapsena uskusin inglitesse ja siin lugedes inglite sõnumeid, on selline tunne, et need on otseselt mulle mõeldud ja kirjutatud. Nii vajalikud, õpetlikud ja harivad mu hinge. Säravat taevast! Jagatud

 5. Kui küsin inglitelt nõu, saan seda alati. Seda siis kas läbi numbrite (111,222 jne) või mõne lausega, mida juhtun lugema ja mis on täpselt minu vastuseks. Usaldan ja olen tänulik. Jagatud.

 6. Jagatud,kindlasti on abi olnud,on tuge olnud ikka!Eriti selle nädala postituses enne inglite sõnumite juurde minemist sain palju tuge,et IGAKS ASJAKS ON OMA AEG!Sellest suured tänud!

 7. Inglihoroskoop annab just sellist “pehmet” tõuget mida niiväga vaja on. Mis suunab siis eneseanalüüsile ja aitab näha asju sügavamalt ja loob usaldust ümbritseva suhtes. Jagatud.

 8. Tere! Olen saanud inglite sõnumitelt ainult toetavat jõudu! Paraku tunnen, et vähe on neid, kes seda maailma mõistavad samal tasandil nagu mina. Tihtipeale tulevad õiged lahendused olukordadele siis kui seda kõige vähem ootad. Mina aga pusin ühe asja kallal edasi. Tänan sõnumite jagamise eest! Jagasin.

 9. Tänan väga inglisõnumite eest, mis mind minu tegemise ja hingesoovidega nagu üksühele kokku lähevad. See on lausa jahmatav, kuidas inglisõnumid minu mõtteid toetavad ja julgustavad. Või järgi mõtlema suunavad. Suur tänu inglisõnumite edastamise eest.

 10. Jagatud?Inglite poolt tulevad sõnumid on mind iga kord toetanud ja aidanud edasi liikuda täpselt selles õiges suunas,kus vahest ise olen jäänud kahtlema,kuid lugedes imelisi sõnumeid olen alati nende abiga saanud kinnitust kuhu ja kuidas edasi minna?Tänan?Tänan?Tänan?

 11. Olen märganud, et sõnumid kajastavad moel või teisel just seda, mis hetkel toimumas. Ja raskes olukorras on positiivne sõnum alati toeks.

 12. Jagatud. Tunnen, et sõnumid puudutavad mind/räägivad minust. Inglihoroskoopi enda kohta sooviks väga, ehk annab elule uue väljundi ja toob selgust ja kindlust ☺ jääda endale kindlaks.

 13. Head nõuanded ja soovitused, mis kõik alati tänuga vastu võtan!! Olukorrad elus on alati sellised olnud, et nõuanded on andnud eelkõige just julgustust juurde enda sisetunde järgi tegutseda. ?JAGATUD?

 14. Head nõuanded ja soovitused, mis kõik alati tänuga vastu võtan!! Olukorrad elus on alati sellised olnud, et nõuanded on andnud eelkõige just julgustust juurde enda sisetunde järgi tegutseda. ?JAGATUD?

 15. Tere.
  Saan häid&armsaid nõuandeid, kuhu poole võiks rohkem sammuda. Nii mõnigi kord on ląinud sõnumid täpselt teemadele, millest mõtlen kõige enam.
  Praegused läksid väga kokku mu mõtetega, isegi sissejuhatus. ???? + jagasin! ;)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi