Inglisõnumid oktoobri viimaseks päevaks ja hingekuu esimeseks nädalaks

104
23679

3Sõnumi lugemine

Foto: Mandala of the Day

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui oled oma pildi, ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel ning selle tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval perioodil rohkem oma tähelepanu pöörata. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum ja veel üks pisikene üllatus.

Sõnum pildi taga nr 1

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Nassau Fundraising
Foto: Nassau Fundraising

[/fc_front]
[fc_back]

Mida sa armastad?

Selle sõnumiga annavad inglid sulle teada, et sinu kõige võimsamaks tööriistaks oma vibratsioonide tõstmisel ja Jumaliku toe ligi meelitamaks  on see, et oled endale teadlikult ja kõva ning selge häälega välja öelnud seda, mida sa igapäevaselt armastad ning mida sulle teha meeldib. Nt. selle asemel, et oma lõunapausi ajal rääkida taga oma vihatud ülemust mõne töökaaslasega, kes sulle tegelikult närvidele käib; või vihastada närviliste ja oskamatute liiklejate peale; keskendu parem suurepärasele sõbrale, kes sulle varsti külla sõidab; või sellele, et varsti saad minna oma lemmikkohvikusse head kohvi, muusikat nautima ning lõõgastuma. Mis teisisõnu tähendab seda, et sa afirmeeriksid läbi välja ütlemiste ja mõtlemiste endale elus neid häid asju ja emotsioone, mida tunda tahad. Tee sama, kui suhtled sõpradega telefonis, virtuaalmaailmas või e-posti teel. Selleks, et midagi saaks sinuni tulla, ei pea sa konkreetselt kohal olema. Piisab sellest, kui sa sellest räägid, mõtled, kirjutad, sest kõik emotsioonid hoiavad endas tohutut vibratsioonilist energiat ja rääkimine sellest, mida sa armastad mitte üksnes ei tervenda sinu südant, vaid ka meelitab sinu ellu ligi rohkem armastust.
Täpselt sama kehtib ka selle kohta, mida sa vihkad ja paraku on nii, et peamiselt kipuvad inimesed keskenduma just negatiivsele, mitte positiivsele ja seetõttu meelitavad oma ellu järjest rohkem negatiivsust, sest nad ise on endale need vibratsioonid teele saatnud, et neid järjest enam ja enam vastu võtta…
Piisab sellest, kui sa annad teada nii endale kui ka teistele, mida ja keda sa armastad ja mida sulle teha meeldib, tasakaalustab see sinu vibratsioone ning toob edaspidi sinu ellu just neid inimesi. Selline teguviis avab ka sinu südame ning taasloob ühenduse sinu tõelise elutee ja -ülesandega. Tee seda kasvõi paar minutit iga päev ja see korrastab sinu eluteed, täidab sinu aura õndsusega ning tervendab sinu elu.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi taga nr 2

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: AliExpress
Foto: AliExpress

[/fc_front]
[fc_back]

Räägi seda, mis meelel

Inglid annavad selle sõnumiga sulle mõista, et sa suhtleksid teistega väärikalt. Võib juhtuda, et kellegagi suheldes tuleb sul langeda nendega samale tasemele. Pea meeles, et see inimene võid olla isegi sina ise.

Kas kipud tihti ütema, et sinuga on kõik korras, kuigi see tegelikult nii ei ole ja sa seda päriselt nii ei näe ega tunne? Kas sa asetad tahaplaanile ENDA vajadused, sest ei soovi kellegi teise „paati kiigutada“ / kedagi sellega solvata?

Inglid panevad sulle südamele, et kui sa varjad tõde, siis tea, et ükskord pääseb tõde ikka välja ja seda peaaegu alati laastaval moel. Käitu väärikalt ja ütle alati seda, mis on sul meelel. Kuigi jah, ausus võib viia vahest lühiajalistele ebameeldivustele, siis pikas perspektiivis toob see sulle ikkagi alati õnne ja rahu ning see kõik on seda väärt.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Need on sinu inglite põhisõnumid sulle, kallis Hingepeegli lugeja, just selleks kooljakuu esimeseks nädalaks. Kas sa oma inglite saadetud sõnumeid/juhiseid ka kuulda võtad, on juba sinu otsustada. Ära unusta, et järgmiselt leheküljelt leiad ka inglite saadetud lõpusõnumi, kus on inglitel sulle varuks veel üks pisikene sõnum koos väikese üllatusega.

104 KOMMENTAARI

 1. Inglisõnumid julgustavad inimesi astuma pisikeste sammudega unistustele lähemale ja mõtlema asjade üle sügavamalt. Kui mina loen sõnumeid, siis mulle ei jõua esmalt midagi kohale ja isegi vaidlen endaga, et see pole minule. Nädalalõpu poole mõtlen asjade üle taas järele ja selgub, et need sõnumid on olnud väga vajalikud ja toetavad. Läbi nende sõnumite õpin ennast tundma ja avastama. See kõik on ainult positiivne. Mõnikord ennem sõnumite ilmumist viskan õhku mõne küsimuse, mis vajab lahendamist ja näe imet, inglisõnumi kaudu saan vastuse. Sõnumid on niiöelda kodeeritud ja selle lahtiarutamine aitab mul areneda. Tööd on palju, aga inglisõnumid on väga toetavad sel teekonnal. Aitäh :) Jagatud!

 2. Jagatud! Olen tänulik selliste inspireerivate, julgustavate ja õpetlike sõnumite eest! Enamasti olen neist leidnud just seesugust juhatust, millist olen ajahetkel kõige rohkem vajanud. Armastust. :)

 3. Loen alati suure huviga ja suunad, mida edastatakse, on väga õiged ning julgustavad jätkama valitud teel! Toetus ja hea sõna kuluvad alati igas olukorras marjaks ära! Vähemalt seekordsed sõnumid tabavad minu puhul täpselt naelapea pihta! Olen tavaliselt liiga otse ütleja, aga aastatega omandanud oskuse oma sõnade teravust vähendama ning isegi paljud ütlemata jätta! Pealegi suudan tunnistada oma vigu, naerda iseenda üle ning mis kõige parem – üha enam hakkavad domineerima positiivsed emotsioonid ja mälestused! Oma elust ei viska midagi olnut minema, aga negatiivsed mõtted ja mälestused pole ammu enam esmased! Õnneks! Jagan meeleldi!

 4. Juba väikse lapsena uskusin inglitesse ja siin lugedes inglite sõnumeid, on selline tunne, et need on otseselt mulle mõeldud ja kirjutatud. Nii vajalikud, õpetlikud ja harivad mu hinge. Säravat taevast! Jagatud

 5. Kui küsin inglitelt nõu, saan seda alati. Seda siis kas läbi numbrite (111,222 jne) või mõne lausega, mida juhtun lugema ja mis on täpselt minu vastuseks. Usaldan ja olen tänulik. Jagatud.

 6. Jagatud,kindlasti on abi olnud,on tuge olnud ikka!Eriti selle nädala postituses enne inglite sõnumite juurde minemist sain palju tuge,et IGAKS ASJAKS ON OMA AEG!Sellest suured tänud!

 7. Inglihoroskoop annab just sellist “pehmet” tõuget mida niiväga vaja on. Mis suunab siis eneseanalüüsile ja aitab näha asju sügavamalt ja loob usaldust ümbritseva suhtes. Jagatud.

 8. Tere! Olen saanud inglite sõnumitelt ainult toetavat jõudu! Paraku tunnen, et vähe on neid, kes seda maailma mõistavad samal tasandil nagu mina. Tihtipeale tulevad õiged lahendused olukordadele siis kui seda kõige vähem ootad. Mina aga pusin ühe asja kallal edasi. Tänan sõnumite jagamise eest! Jagasin.

 9. Tänan väga inglisõnumite eest, mis mind minu tegemise ja hingesoovidega nagu üksühele kokku lähevad. See on lausa jahmatav, kuidas inglisõnumid minu mõtteid toetavad ja julgustavad. Või järgi mõtlema suunavad. Suur tänu inglisõnumite edastamise eest.

 10. Jagatud?Inglite poolt tulevad sõnumid on mind iga kord toetanud ja aidanud edasi liikuda täpselt selles õiges suunas,kus vahest ise olen jäänud kahtlema,kuid lugedes imelisi sõnumeid olen alati nende abiga saanud kinnitust kuhu ja kuidas edasi minna?Tänan?Tänan?Tänan?

 11. Olen märganud, et sõnumid kajastavad moel või teisel just seda, mis hetkel toimumas. Ja raskes olukorras on positiivne sõnum alati toeks.

 12. Jagatud. Tunnen, et sõnumid puudutavad mind/räägivad minust. Inglihoroskoopi enda kohta sooviks väga, ehk annab elule uue väljundi ja toob selgust ja kindlust ☺ jääda endale kindlaks.

 13. Head nõuanded ja soovitused, mis kõik alati tänuga vastu võtan!! Olukorrad elus on alati sellised olnud, et nõuanded on andnud eelkõige just julgustust juurde enda sisetunde järgi tegutseda. ?JAGATUD?

 14. Head nõuanded ja soovitused, mis kõik alati tänuga vastu võtan!! Olukorrad elus on alati sellised olnud, et nõuanded on andnud eelkõige just julgustust juurde enda sisetunde järgi tegutseda. ?JAGATUD?

 15. Tere.
  Saan häid&armsaid nõuandeid, kuhu poole võiks rohkem sammuda. Nii mõnigi kord on ląinud sõnumid täpselt teemadele, millest mõtlen kõige enam.
  Praegused läksid väga kokku mu mõtetega, isegi sissejuhatus. ???? + jagasin! ;)

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi