Inglisõnumid piimakuu 10.-16. kuupäevaks

0
23797
Tagasi
Järgmine

Temperatuurid

Foto: Wynn Pointaux

Ei hakka teie – suure tõenäosusega – ereda päikese poolt valusaks muudetud silmi väsitama vastupeegelduvalt ekraanilt sõnade kokku veerimisega, seega teen seekord lühikese eessõna, et kiirelt asja juurde minna.

Kel vaja teha midagi, milleks just sooja või kuuma ilma vaja, kasutage juhust, sest kes teab, kauaks seda päikest ja sooja jagub. Igasugu taimede kuivatamiseks praegu superhea ilm.

Kes kuuma ei kannata, püüdku mitte rahmeldada ega suuri tegemisi ette võtta, vaid lükata need tegevused ajale, mil jahedam.

Ja ikka uskuge, et igal asjal põhjus ja küll kõik veel laabub!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Image by Gerd Altmann from Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSuvekuu 3.-9. kuupäeva inglisõnumid
Järgmine artikkelKuidas lubada muusikal emmata keha ja meelt? Tantsujooga aitab!
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi