Tagasi
Järgmine

Plirts-plärts, kätte jõuab märts

Foto: Quotes Ideas

Veel viimased päevad ja saabki aasta külmem kuu, veebruar, läbi ning annab oma teatepulga üle esimesele kevadkuule, märtsile. Kui aus olla, siis olen kevadet juba pikka aega oodanud, et saaks päevadesse jälle rohkem päikest, näpud mulda pista ning paljajalu mööda muru ringi joosta. Õnneks pole enam kevadise pööripäevani ka palju jäänud, veel viimased kolm nädalat ja ongi ametlikult kauaoodatud kevad käes.

Selleks, et kevad kiiremini tuleks, olen taaskord sukeldunud oma nõiakööki, kus valmistada imeliselt lõhnavaid naturaalseid seepe, kreeme, salve, palsameid, tahkeid šampoone, erinevaid tinktuure, leotisi, õlisid, teesegusid jne. Mulle hirmsasti meeldib selline “kokkamine”, teeb meele rõõmsaks ning paneb hinge rõkkama. Ja need aroomid, mis kogu selle nõiaköögis askeldamise ajal õhus hõljuvad, on taevalikud, jagades uusi ideesid. Kuna mul endalgi terve hulk erinevaid käpalisi: kass, koer, tuhkrud – sai ka neile tehtud kaitsev ja raviv käpapalsam, mis kaitseb loomade käpapadjandeid karmide ilmastikutingimuste eest, samas käppasid ravides ja pehmendades. Kõige parem on veel see, et sama palsam sobib ka endal kasutamiseks lõhenenud kandadel, karedatel kätel, küünarnukkidel jms, sobib isegi külma eest kaitseks põskedele ja ninale määrimiseks.

Käpapalsam

Eks hetkel hoiavad ka muud tegemised mind rakkes, nimelt hakkavad minu pisikesed lemmikud, tuhkrud, vaikselt otsapidi indlema ja siis tuleb selle aasta tuhkrute paaritusplaanid ka paika panna ning selles suunas juba süstemaatilisemalt tegutsema hakata. Ja kui oled inimene, kellele ka need “naasklid” meeldivad ja tahad endale ka ühte sellist lemmikut saada, siis võta minuga julgelt ühendust.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelInglisõnumid Eestile ja Eesti elanikele
Järgmine artikkelHuumoriminutid elust enesest – Kuidas karjäärivahetus võib muuta elu
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

10 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi