Inglisõnumid – Plirts-plärts, kätte jõuab märts

10
5516
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Ligonier

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada, et praegu pole aeg selleks, kus saaksid oma vastutustest loobuda. Lastes teistel enda eest otsustada, pole lahendus sulle ega tee sinu jaoks asju lihtsamaks. Ära tee kompromisse ainuüksi selle põhjal, et kardad oma valikute ja otsuste eest ise vastutada. Isegi siis, kui oled oma elus teinud raskeid valikuid ning seetõttu läinud raskemale teele, ei tähenda see seda, et sa ei saaks hiöjem oma teekonda muuta.

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada sellest, et just praegu on suurepärane aeg tagasi nõuda oma õigus valimiseks/ tegemaks oma otsuseid. Pea meeles, mitte keegi ei saa seda sinu otsustusvõimet sinu käest ära võtta! Seega, ära anna oma võimu enese käest ära. Kui sa otsustad olla iseendaga üdini aus nii oma motiivides kui ka nende tagamaades, siis näed ka vajadust asju muuta. Tea, et sa saad iga kell muuta oma teekonda, vahetada oma rada, aga enne, kui seda teha saad, pead olema valmis ära koristama selle segaduse, mida oled oma otsustusvõimetusega maha jätnud.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

10 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi