Inglisõnumid pohlakuu kesknädalaks

26
12848

1Ettevalmistused sügiseks ja külgetõmbeseadus

Foto: Reddit

Märkamatult on kätte jõudnud septembrikuu kesknädal ja ilmadki on läinud sügiseselt jahedaks. Hommikuti haaran rõõmsalt midagi soojemat peale, kui uksest välja lähen ja mõnel päeval tuleb tahtmine isegi tuli pliidi alla teha, et tuppa kogunenud külm ja rõskus välja saada. Pärast on nii mõnus istuda õdusalt soojas ruumis kuum teetass pihkude vahel ja nautida lihtsalt olemist. Suveigatsus on ikka meeletu, oli teine – vähemalt minu jaoks – liiga lühike ja mu isiklikud patareid said ainult poolikult laetud. Nüüd tuleb neid veidi teistmoodi, kui päikesega, laadida.

Pikemat aega olen kõvasti praktiseerinud ka külgetõmbeseadust ja võin kätt südamele pannes sulle kinnitada, et see töötab, tõesti töötab. Sa lihtsalt pead õigesti oma soovid sõnastama ja anna need Universumi ja inglite kanda ning sulle vastatakse ja sinu soovid muudkui täituvad. Ära alusta kohe suurte soovidega, vaid pigem pisikestega, et saaksid oma soovimisoskuseid lihvida. Kui pisikesed soovid kenasti täituvad, mine veidi suuremate soovide juurde jne. Küsid, mis võiksid siis olla need pisikesed soovid, millega alustada? Alusta või sellest, et soovid inglitelt abi parkimiskoha saamisel sel hetkel, kui kohale oled jõudnud. Selleks aga palu inglite abi juba kodust lahkudes, et sulle oleks seal kohale jõudes olemas, kuhu sa minna tahad, juba vaba koht või koht just sinu jaoks siis vabanemas. Saada oma palve teele, ole tänulik ja ära rohkem sellele mõtle. Kohale jõudes on sind parkimiskoht ootamas. Kui sa aga kahtled selles, siis seda parkimiskohta sa ka ei saa. Mina saadan alati oma parkimissoovi teele, kui olen kuhugi minemas ja tean, et selles piirkonnas on väga raske parkimiskohta saada ja alati on mind üks ees ootamas või just siis vabanemas, kui ma kohale jõuan.

Olin aastaid endale igatsenud ühte head kodust abimeest, aga pikalt see mulle unistuseks jäi, nüüdseks on mu üks suur unistus ja soov täitunud ja kauaoodatud abimees olemas. Sai oma soov siis konkreetselt Universumile esitatud. Mis peamine, on see, et minu kehtestatud ajalimiidiga soovitud abimees minuni ka jõudis. Olen endale sellisteks suuremate soovide edastamiseks teinud eraldi kaustiku/märkmiku ja soetanud selleks erilise pliiatsi, millega sissekandeid teha. Kirjutan oma soovi koos tärminiga sellesse märkmikku üles ja kui soov täitunud, lisan kuupäeva, millal soov täitus. Nii on endal ka hea ülevaade sellest, kuidas ja millal soovid täitusid ja kuidas soov sõnastatud oli.

Peamised vead, mida inimesed oma soovide edastamisel teevad, on see, et soovitakse näiteks raha millegi soetamiseks, aga see on vale. Ilmselt küsid koheselt, miks, sest raha on ju soovitud asja soetamiseks vaja ja ilma selleta on teatud asju võimatu saada. Jah, olen sinuga nõus, aga kuna siin maailmas soovivad raha nii paljud inimesed, siis kaob sinu soov selle müra sisse ära ja selle täitumine võtab pikalt aega. Kui aga keskendud sellele asjale, mida sa saada tahad, mitte rahale, siis ei kao sinu soov selle üldise müra sisse ka ära ja vastus jõuab sinuni kiiremini tagasi. Täiesti loogiline ju või kuidas?

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: „Loe seda edasi“.

Tagasi
Eelmine artikkelMärgid sellest, kas oled energiatundlik inimene
Järgmine artikkelInglisõnumid mihklikuu eelviimaseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

26 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi