Tagasi
Järgmine

Punase tulekuke aasta

Olen seekord jälle veidi ajahädas, sest nädalavahetusel olin oma tuhkrutega näitusel, kus meil läks väga hästi. Nüüd on mul veel vaja oma CVd, kaaskirjad ja motivatsioonikirjad laiali saata ja ära viia, sest pean endale mingisuguse töökoha leidma, kuna eelmine läks vett vedama ja kuidagi tuleb leib lauale tuua. Kui sul on pakkuda rutiinivaba tööd või tead kedagi, kes otsib Tartu kanti omale head, lojaalset ja lahtiste käte ja peaga inimest, siis anna sellest kindlasti mulle meili kaudu teada. Olen sulle selle eest väga tänulik ja kui peaksin sinu kaudu endale töö leidma, tasun sulle meeleldi omapoolse kingiga. Nüüd siis katsun siin oma lubadust pidada ja tuua kohale inglite sõnumid punase tulekuke aasta esimesse nädalasse.

Nagu kõik juba teavad, siis laupäeval algas idamaade uus aasta – punase tulekuke aasta. Otsi rippmenüüst üles oma tähemärk ning vaata, millised on sinu selle nädala inglisõnumid ning mida tulekukk endaga sulle käesolevasse aastasse kaasa toob. Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on inglitel sulle midagi öelda.

Pildid olen seekord valinud kõik kuketeemalised.

Egas midagi, nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ja vaatame, mida on inglitel kukeaasta esimeseks nädalaks öelda.  Postituse edasi lugemiseks otsi rippmenüüst üles oma tähemärk või kliki nupukesele: “Loe seda edasi!

Tagasi
Järgmine

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelInglisõnumid helmekuu eelviimaseks nädalaks
Järgmine artikkelMaa energiaväli ja tervenemine
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

8 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi