Inglisõnumid punase tulekuke aasta esimeseks nädalaks

8
19054
Tagasi
Järgmine

Jäär

Foto: Sky HD Wallpaper

Elule allumine

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada seda, et kõik siin elus on nii nagu ta on ja sa peaksid seda ka nii võtma ja seda aktsepteerima. Ära muretse asjade pärast, mida sa muuta ei saa. Alistu elujõule ja lase sel endast läbi voolata ja tunneta, kuidas taas oma elujõu tagasi saad – see on elu ja elus olemise mõte.

Tulekuke aasta kokkuvõte

Armastus – Jäär on Kuke armastuse suhtes püsimatu ja samas ka veidi pealetükkiv,  mis omakorda paneb Kuke veidi distantsi hoidma. Tahad head ja toimivat suhet, anna paarilisele ruumi hingamiseks ja ära ole oma nõudmistega nii pealetükkiv.

Õnn – Kukk soosib neid Jäärasid, kes võtavad ette eluterveid ning kalkuleerituid riske. Sinu mitmedki riskid tasuvad end mitmekordselt ära.

Karjäär ja raha – Kukk soosib neid Jäärasid, kes on oma elukutsevalikul olnud loomingulised ja tegelevad millegi loomisega.

Tervis – Kuke kiremine ajab Jääral tihti pea valutama ning tekitab sellega pingelisi olukordi. Kui tahad pingevaba elu, leia endale sobiv hobi, millega oma pingeid maandada ja ära lase end kiremisest niivõrd häirida, et vihastad omal pea valutama – las Kukk kireb, sina tegele sellega, mis sulle naudinguid pakuvad.

Tagasi
Järgmine

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

8 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi