Inglisõnumid rõõmukuu teiseks nädalaks

1
3510
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Disput Az

Tammsaare kuulsaim tsitaat on “Tee tööd ja näe vaeva, siis tuleb ka armastus”. Sinu hetkeolukorda oleks see väga sobilik kirjeldama – oled lõpuks ometi saavutanud rahulolu, aga seda järjepidevuse ja hoolsa töö tulemusena, mitte kaelasadanud õnne läbi. Kuna oled selle nimel pidanud nii palju pingutama, paljust loobuma, tegema vahel kibedaid valikuid, siis oskad saavutatut ka väärtustada ja loodetavasti ei jäta saavutatut ripakile/hooleta, nii et see peagi käest läeb.

Vaata tagasi tuldud teele ja anna sellele oma hinnang: mida oleks võinud teisiti teha, kus ja milles küsida nõu, hankida rohkem teadmisi, või siis tulevikus tead, kuidas, kust ja kellelt vajalikke teadmisi saab, enne kui tegutsema kukud. Nõu küsimisest rääkides, kas tead, et suure tõenäosusega on sul õigus saada tasuta õigusabi? Sellele lisaks on Maalehes juristiveerg ja igas lehes saavad vastuse mitu küsimust ja omast kogemusest võin öelda, et küsimuse saatmisest vastuse saamiseni kulub umbes 1 kuu ja vastus on tõesti asjalik.

Aga kas sa ise ka tead, mida oled nüüdseks saavutatuga õppinud?

Seda, et sa saad hakkama! Sa suudad! Ükskõik, kui tugevasti alguses põlved värisesid, peopesad higistasid või süda puperdas – sa tegid ära! Vaid sina tunned neid tundeid sellisel kujul, vaid sulle on asjad just nii kerged või rasked, hirmutavad või segadust tekitavad nagu nad on. Teised saavad vaid ette kujutada, mismoodi kõike seda tajud, aga mitte iial ei saa nad seda samamoodi tunda! Sind on üksainus maamunal!

Ära jää loorberitele lesima, vaid pane paika plaanid, mida järgmiseks ette võtta ja ära teha – ja ära karda seada hulljulgeid sihte. Ega niisama öelda, et palju tahad, vähe saad, vähe tahad, ei saa üldse midagi.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi