Inglisõnumid rukkikuu teiseks nädalaks

35
16600

1Madalseis

Foto: Ashes Rising

Miskipärast on mind viimasel ajal kiusamas madalseis. Teha on palju, aga kuidagi seda motivatsiooni pole. Tööd on ka viimasel ajal olnud väga kaootiliselt ja ma pole inimene, kellele väga niisama jõude passida meeldib. Sellises olukorras kipub aeg lihtsalt käest ära lendama ja kui avastad, polegi nagu midagi korda saatnud, siis see teeb meele veelgi mõrumaks.

No, mina kui hästi suur soojalembene inimene, ei ole just praeguste ilmade üle ka kõige rõõmsam olnud. See suvi olen vist ainult korra saanud ühe teki all magada, muidu siiani ikka kaks ja vahest isegi kolm tekki peal… Naljakas, eks, suvel kahe ja enama vatiteki all?

Mis siin ikka, toon selle nädala inglisõnumid kohale, mis järgmisel nädalal saab, hetkel ei saa midagi lubada, sest tahtmine on absoluutselt kõigele käega lüüa. Ka sellele siin. Neid madalseise mul tuleb ikka aegajalt ette – käivad faasidena, kord on lained, mis üle pea kokku löövad, kõrgemad, siis jälle madalamad… Praegused lained on üsna kõrged. Pean kiiresti endale leidma midagi, mis mind sellest madalseisust välja toob, ehk kasvatama endale kiiresti juured, mis mind kanda jaksavad.

Aga seni siis augustikuu teise nädala inglisõnumid. Selleks mine järgmisele leheküljele, vajutades arvutihiirega nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi


lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelÄra anna alla – jutuajamine Loojaga…
Järgmine artikkelLaskem sel suursugusel mängul alata…
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

35 KOMMENTAARI

  1. Tore! Nii head ja ilusad sõnumid. Nende lugemisest hakkab juba parem ja kuna Päike ka jälle paistab, tulebki jälle mõõnaperioodi seljataha jättev tõus ja aeg uue värske energiaga. :) Aitäh!

  2. Mina teen niipalju päevas kui jõuan ja olen sellega rahul ! Aegamööda saab kõik tehtud , vahel tahaks küll maailma sülle võtta aga ei suuda . Aitäh inglisõnumitele !

  3. Sooja rahulikku rõõmu – soovin südamest nii sõnumitoojale kui endale… On vist ärevuse ja ängi aeg… Ja puhkuste lõpu ja sooja aja lõpu ja pimedaima pimeduse aeg… Aga juba paari öö päast sajavad tähed ja soovid lähevad täide ja … :)

  4. Mul polnud palju vaja lugedagi piisas eessõnast.Ka mul on sama tunne,et täielik madalseis ja teha nii palju ja teengi aga ikkagi pole väga rahul.Kellele on sõnumeid vaja?-Mulle on.Leian tuge ja positiivsust ning ootan alati väga.Ning ka sõnum on täiesti see mida alati vaja ning tuletan meelde,et pärast vihma tuleb päikene ja ükski asi ei kesta igavesti ükskõik kui lootusetu hetkel tunne on varsti see möödub ning jälle kõik on hästi??

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi