Inglisõnumid Sea – aasta algusnädalaks

0
22992
Tagasi
Järgmine

Alguste nädal

Foto: Zune Originals

Veebruari esimene täisnädal toob endaga kaasa korraga kaks algust: on kuu loomine ja on Sea aasta algus. Mõlemad esmaspäeval kell 23.04.

Nii et kui tahad teha enda jaoks oluliste asjadega algust, siis just nüüd on selleks parim aeg. Muuseas, kui tahad, et su soovid täituks, siis just nüüd on õige aeg need kirja panna ja selge sõnaga välja öelda, et see, mida soovid, on sul juba olemas. Sest muidu saavad kõrgemad jõud asjast aru, et sa tahad tahta, mitte seda, mida soovid. Ja nii saad tahtmist – tahad järjest kirglikumalt, meeletumalt, rohkem, tahad, tahad, tahad, aga peale tahtmise muud ei saagi. Pane oma soovid kirja nt nii “Mul on minu unistuste kodu, mis asub… Maja on… ruutmeetrit, …kordne, …toaga, sauna, mullivanniga vannitoa ja kahe eraldiasetseva tualettruumi ning garaažiga, …küttega.” Pane kirja kõik pisidetailid kuni telepildi ja internetiühenduse kvaliteedini. Ja ikka, et sul juba on.

Või kui soovid oma ellu Härra Õiget, siis poognate viisi tema välimuse ja pangakonto suuruse kirjeldamise juures ära unusta kirja panna, et ta on ikka vaba ja vallaline ja sinust huvitatud ja pangakontol olevad summad on ka sinu kasutada, mitte lihtsalt olemas. Muidu saad abielus Härra Õige, kes on nii ideaalne, et nutt tuleb peale, aga kes lihtsalt mängib sinuga ja tema rikkusest võid teadlik olla, aga raasugi enamat osa ei saa, kui et sind visatakse kalli autoga tööle või koju ära…

Mida toob aga Sea aasta eri tähemärkidele, on terve internet artikleid täis, seega sellest siin ei hakka eraldi kirjutama.

Jääb üle vaid soovida kõigile edukaid algusi!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi