Inglisõnumid Sea – aasta algusnädalaks

0
22995
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: UofMHealthBlog

Selle nädala märksõnaks sinu jaoks on loomingulisus.

Et loominguline energia saaks voolata läbi sinu üha enam, tuleb sul hakata rohkem oma tundeid väljendama. Seda on sul võimalik teha loomingulise tegevuse kaudu. Sinu hing igatseb loomingulist väljendust, olgu selleks toiduvalmistamine, õmblemine, tantsimine, maalimine või kodukujundus.

Oma loomingulisust väljendades ära unusta väljendada ka oma individuaalsust. Luba oma tõelisel minal särada, sest sa oled imetlusväärne! Sa ei pea ahvima teisi ega püüdma olla kellegi teise moodi, et saavutada heakskiitu, oluline on jääda iseendaks ja just omanäolisust esile tuua, eristuda.

Lase lennelda ka oma kujutlusvõimel, mis väljendub aukartuse, imetluse ja kire kaudu. Kujutlusvõime ühendab sind sinu sisemise saladusliku maailmaga…. Kujutlusvõime on sinu võimsaim vahend!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi