Tagasi
Järgmine

Puhumas on uued tuuled

Foto: Denise Brosseau

Üks on kindel, puhumas on uued tuuled ning ees ootavad suured muutused. Eile öösel tundsin füüsiliselt, kuidas ma liikusin ühelt tasandilt teisele… Tean ka seda, et alles nüüd saavad aset leidma veel suuremad muutused kui varasemalt, sest ma olen nendeks valmis. Kui varasemad muutused olid pigem eelmäng toimuvale, siis praeguseid suuri muutusi ootan isegi suure põnevusega.

Kes on minu postitustega kursis, teavad, et olin varasemalt väga pikalt – poole oma elust – hädas ränkade migreenihoogudega. Juba pikemat aega pole mul enam migreene olnud, vähemalt mitte sellisel kujul nagu vanasti, eks vahest ikka mõni peavalu tuleb ette, aga ei midagi drastilist. Eelmise nädala teisel poolel hakkasid mind aga taas vaevama peavalud ja need ei olnud üldse sarnased varasematele migreenidele. Nimelt valu enda kese oli hoopis mujal, aga süda oli sellegipoolest paha, nagu migreenihoogude ajal – töö- ja elutahe olid täielikult kadunud. Inimesed, kes on ärganud öösel või hommikul meeletu (loe tapva) peavaluga, teavad seda tunnet väga hästi – pole vahet mida sa teed, valust lihtsalt lahti ei saa ja see tuleb sul lihtsalt kuidagi üle elada. Nii oli ka seekord. Õnneks oli mul laupäeval ees üks väga vahva koosviibimine koolitusel, kus sain oma mõtted, vähemalt paariks tunniks, peavalult eemale peletada ning sundida end tegema midagi muud kui kulgemine, tegelema millegagi, mis pakub rõõmu. Loodan varsti selle koolituse töid ja tulemusi näha. Siinkohal suured tänud ka kõigile asjaosalistele!

Ööl vastu pühapäeva tundsin oma kehas täielikult ebamaiseid surinaid ja energiate liikumisi, mida varasemalt kogenud polnud. Olen kogenud küll keha erinevate energiate liikumisi ning vabanemisi, aga see oli midagi täiesti teistmoodi – täiesti teisest reaalsusest. Ma olin justkui teadvuseta olekus, aga samas mitte päris. Siis toimus nihe, justkui liiguksin ühest teadvusest või dimensioonist teise…

Foto: Lee Mott

Peale kõike seda kuulsin öösel ka ootamatuid külalisi. Kuigi elan üsna looduse rüpes, aknast avaneb pilt vanale soole, kus pea igal õhtul on seal ka udujärv ning loodus on siin nii linnu-, looma- kui ka taimeliikide poolest rikkalik, siis pole ma varem kuulnud seda häält – vähemalt mitte keset ööd. Selle linnu hääl sarnanes väga hiireviule, samas polnud see nagu päris see. Mine tea, võibolla oligi… Oli teine meil siin majale väga lähedal, justkui akna taga lähima puu otsas, mõne meetri kaugusel ja muudkui huilgas … See hääl oli nii vali ja läbilõikav, et tundsid, kuidas see lõikas läbi nii lihast ja luust. Kaugusest vastas talle teine samasugune hääl. Iseenesest oli seda väga huvitav kuulata. See kestis nii oma kõva pool tundi, enne kui majale ligidal olev häälitseja minema lendas. Isegi koerad ei haukunud nende peale, öös oli peale nende kahe, täielik vaikus.

See, et meil siin pidevalt erinevad kakulised ja öökullid öösel hõikavad, on tavaline. Ka nahkhiiri on meil siin päris mitmeid ringi lendamas ja oma rõdul, maja seinal ning keldristki olen mitmeid erinevaid liike puhkamas näinud. Kui rääkida veel erinevatest käpalistest, siis ka neid on meie kandis päris mitmeid ilusaid ja haruldasi liike kasvamas, näiteks täpiline sõrmkäpp.

Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga sellesse sügiskuu eelviimasesse nädalasse kaasa. Seekordsed sõnumid jaotuvad taaskord sünnikuupäevade järgi:

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.

Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, mida inglid sulle seekord kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelKitarrimängija Estas Tonne kontsert Tallinnas
Järgmine artikkelVäelauljatar Peruquois: naisel, kes tahab leida ennast, tuleb vaadata endasse
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

38 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi