1Surnud punkt

Paljud on ilmselt viimane aeg tundnud mingit surnud punktis olemist – asjad ei liigu ega edene kohe mitte üks raas. Pingutad ja üritad, aga ikka kisub kõik kiiva. Loomingulisi asju vaatad õnnetul pilgul – nii nagu on, pole hea, aga vot pole vaimu, et muuta, teisiti või ümber teha.

Lõppenud nädal tõi jutti veel paar meeleolu – selle surnud seisu väljundiks sai tavalisest enamatel kuskile peole minek, aja maha võtmine, lõõgastumine – ja laupäevane päev oli üks suur haigutamise päev.

Foto: I LOve Life

Selles polnud midagi üllatavat – oli ju reede öösel vastu laupäeva suur kuuvarjutus, mis tähistas nädalatepikkuse rusutuse ja emotsionaalse tundlikkuse perioodi lõppu ning vaimselt ja füüsilist rasket kuuvarjutust, mis on lähtepunktiks sisenemiseks 2017. aasta energiatesse. Varjutused toimivad kui uksed, mis viivad erinevate energiaradadeni ja on piisavalt võimsad et muuta, suunata ja muuta su elukäigu suunda. 11. veebruari kuuvarjutus tõi endaga kõigi seni käärinud energiatele lõpu. See kuuvarjutus sillutas teed uuele algusele, mille toob endaga veebruarilõpu päikesevarjutus. 11. veebruari kuuvarjutuses oli eriline veel see, et Kuu moodustas teiste planeetidega pentagrammi, mida juhtub väga harva, aga kui see juhtub, toob see endaga kaasa palju õnne, harmooniat ja jumalikku kooskõla. Millega iganes selle kuuvarjutuse lähedasel ajal sul ei tule ka tegemist teha, suure tõenäosusega laabuvad asjad sinu kasuks. Kuuvarjutuse energia on kui valgustus, justkui universum pööraks su tähelepanu kindlale tahule su elus ja seda väga kindlal põhjusel. Kui miski peab su elust lahkuma või lõppema, siis see kuuvarjutus pani selleks rattad käima. 2016 oli lõppude aasta. Lõpud on vajalikud selleks, et teha teed uutele algustele ja see olnud kuuvarjutus oli kui 2016. aasta lõppudeseeriale punkti panemiseks. Selle varjutuse energiad kestavad augustini 2017, on ukseks uutele viljakatele ja positiivsetele energiatele. Varjutus toimus Lõvi, loomariigi kuninga tähemärgis, siis selle perioodi energiad annavad sulle võimaluse haarata oma elu ohjad enda kätte ja saada oma džungli kuningaks. Ole avatud kõigele, mis elu su teele toob!

Aga nüüd siis sõnumite juurde :)

Nädala inglisõnumi valimine

Foto: trans CODES

Vali endale kahe alljärgneva pildi seast just see pilt, mis sind kõige enam enese poole tõmbab või sind lummab. Sest just see pilt peidab enda taga sõnumit sulle konkreetseks nädalaks, mida inglid tahavad, et sa arvesse võtaksid või millele peaksid/võiksid sel ajal rohkem tähelepanu pöörata. Teine pilt, mis järgi jääb, peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Pilt 1

Foto: Astral & Opal

Pilt 2

Foto: Love Life & Romance

Sõnumite lugemiseks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi” ja ära unusta lõpusõnumit.

Tagasi

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelMaa energiaväli ja tervenemine
Järgmine artikkelMaie Matšenas: Uus tasand inimeste tervisliku seisundi analüüsimises on hädavajalik
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

32 KOMMENTAARI

  1. Armas Hingepeegel !Olin nii kustunud,et see olemine tundus tühjusena,vaatasin vaid armastuse seriaale paar päevas yt -st.Vene filmid lõpevad seal alati hästi armastusest.Tundus,et pole mõtet mõeldagi.Üks suur tühjus.Ise tundsin,et millekski on see hea.Südamest tänu suuna viitamise eest?Rõõmusära Sinu päevadesse!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi