Inglisõnumid sõbrapäeva nädalaks

32
8405

2Sõnumi lugemine

Foto: She Knows

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörata. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi taga nr. 1

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Astral & Opal

[/fc_front]
[fc_back]

Aeg otsuse tegemiseks

Inglid juhatavad sind aruka ja ettevaatlikult kaalutud otsuseni, mille head mõjud ulatuvad kõigi asjassepuutuvate isikuteni, kaasa arvatud sinu endani. Kui sa ei suuda olla objektiivne, siis leia keegi, kes oleks vahekohtunikuks. Otsus langetatakse sinu kasuks. Juhul, kui sul on praegu käsil mingi juriidiline vaidlus, siis see kulgeb sulle soodsalt. Seda enam ole tähelepanelik igasuguste ametlike dokumentide ja lepingutega, enne kui need allkirjastad.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi taga nr. 2

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Love Life & Romance

[/fc_front]
[fc_back]

Edu võti

Braavo! On aeg suureks saavutuseks ja eduks. Inimesed hindavad sind kõrgelt, sinu reputatsioon on oivaline. Sa oled teinud häid otsuseid ja töötanud kõvasti. Võib olla saad ka mingit laadi avaliku tunnustuse osaliseks omapoolse panuse eest või saad mingi autasu oma ettevõtmiste eest.

Head uudised on sinu poole teel. Selleks võivad olla nii edutamine kui uus töökoht.

[/fc_back]
[/flippingCard]

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

32 KOMMENTAARI

  1. Armas Hingepeegel !Olin nii kustunud,et see olemine tundus tühjusena,vaatasin vaid armastuse seriaale paar päevas yt -st.Vene filmid lõpevad seal alati hästi armastusest.Tundus,et pole mõtet mõeldagi.Üks suur tühjus.Ise tundsin,et millekski on see hea.Südamest tänu suuna viitamise eest😊Rõõmusära Sinu päevadesse!

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi