Inglisõnumid südakuu 14.-20. kuupäevaks

0
20627
Tagasi
Järgmine

Elul on paremad plaanid

Foto: But I´m Single

Läinud sügisel lasksin käed rippu ja loobusin üritamast.

Ma ei saanud aru, miks mu elus oli kõik just nii untsus kui oli ja miks mul oli igas plaanis tunne, et jooksen peaga vastu seina ja ükski mu eluolulistest soovidest ei täitunud, kuigi pugesin lausa nahast välja, et oma unistusi realiseerida.

Ma ei saanud aru, miks see kõik minuga juhtus ja miks ma ei saanud midagi, mida nii väga tahtsin ja olin surutud sinna, kus ma olla ei tahtnud. Ma olin tüdinud, väsinud ja lootuse kaotanud ja lõin käega – tulgu siis mis tuleb.

Kui ma olin mõnda aega eluvooluga kaasa ulpinud ja üleüldse mitte midagi püüdnud, vaid lihtsalt olin, puhkasin kõigest ja kõigist… hakkas ühel päeval mulle koitma.

Elul olid minuga teised plaanid, paremad plaanid, aga mina püüdsin jõuga suruda läbi midagi, mis oleks ära rikkunud nende minuga peetud suurte plaanide teostamise! See oli minu jaoks avastus! Hakkasin asjadele vaatama hoopis teise pilguga…. ja jäin ootele: no hea küll, ma siis ei punnita enam midagi vägisi, ma ootan.

Ega ma kaua pidanudki ootama. Õige pea hakkas mu elu kaarte avama ja ühel hetkel sain ma äkki kõigest aru. Ma nägin seda suurt plaani, mis elul minuga oli ja mille ma oleks oma jonni ajades tuksi keeranud.

Ma pole kogu oma elu jooksul olnud iseendaga kunagi sellisel rahujalal ja rahul, kui nüüd. Ma tean, et mu suurim väärtus on see mina ise, see, milline ma olen ja ma pean jääma endaks. Ma tean, et pean kuulama ja järgima oma südame häält, et olla õnnelik.

Ja ma tean, et kõik parem on alles ees. Igas plaanis.

Viimase tuule tiibadesse andis mulle elumuutev raamat: peale selle lugemist pole ei mina ega minu elu enam see, mis enne.

Nüüd algabki uus elu. Täiesti uus elu. Elu, mis pakub naudingut ja teeb õnnelikuks.

Uskuge, et ka teie elu võib saada imelise kannapöörde, kui vaid lõpetate vales suunas trügimise ja lasete elul end õigesse suunda juhtida, et te leiaksite teeotsa oma elu ilusaks elamiseks üles!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVestlusõhtu “Must ja Valge” külaliseks on Epp Kärsin
Järgmine artikkelEkstaatilisel tantsul valib muusikat Romet Preismann
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi