Inglisõnumid südakuu teiseks nädalaks

38
13432

1Proovilepanek

Foto: Deposit Photos

Uus aasta on tulnud jõuliselt ja pannud mitmedki inimesed proovile, nii ka minu. Kui aasta algas imeliselt ja täis uut energiat, siis seda uut energiat hakati koheselt ka proovile panema ja kas ma hindasin oma võimeid üle või tont seda teab, mis, aga nimelt õnnestus mul mõnusalt grippi jääda. Või siis niitis kalli kaasa poolt Soomest kaasa toodud paragripp ka meid pisipiigaga viimaks maha, läks paar nädalat aega, aga jagu sai. Pole ammu ennast füüsiliselt nii kehvasti tundnud, kui viimastel päevadel – kõik kohad valutavad, isegi silmad, palavik seal 39°C ringis ja köha on selline, mis ehmatab inimesed ära ja lisaks kõigele sellele, on veel meeletu jõu puudus. Pisipiigal käis palavik isegi 39,8 °C peal ära… Seda postitust tehes pidin end kõvasti kokku võtma, et üldse midagi kirjutada jaksaks ja seetõttu ei tule ka eessõna pikk ning katsun ainult sõnumeid vahendada ja siis tervendamisega edasi tegeleda.

Nagu tead, siis alustasin enda ühe suure väljakutsega juba eelmise aasta detsembris, mil lapsed mulle sünnipäevaks kingituse tegid ja sai hakatud trennis käima ja sellest hetkest alates olen trenni ka aktiivselt ikka 3-4 korda nädalas teinud ning see on end juba praegu kuhjaga ära tasunud, kuigi olen trennis jõudnud selle lühikese ajaga käia ainult 13 korral. Samas pole ka kaal väga palju muutunud, küll on muutunud keha juures kõik muu nagu kurvid ja ümbermõõdud. Mis puutub kurvidesse, siis abikaasa ütles kohe, kui koju tuli, et need on hoopis teistsugused kui ennist ja kui aus olla, siis mulle endale meeldib mu siluett iga päevaga üha enam ja enam ning nüüd on tekkinud endale juba tõsisem siht silme ette, mille poole edasi püüelda. Selle lühikese ajaga, vähem kui kuuga, on ainuüksi minu vööümbermõõt vähenenud juba 10 cm. Meeles tuleb pidada seda, et kaal on lihtsalt üks number ning alati ei saa kõiki asju kaalu järgi paika panna. Kui sa mõtled 100 kg mehe peale, siis milline mees sulle esmalt meenub? Võin kihla vedada, et paljudele tuli silme ette paks ja rasvas mees, kuid tegelikult mõtle või palluritele, kas oled seal mõnda paksu meest näinud? Usu või mitte, aga paljud neist peenikestest poistest kaaluvad 100 ja enam kilo. Siit ka näide sellele, et kaal on üksnes number, mitte midagi, mille järgi elada. Ära unusta ka seda, et lihasmass kaalub oluliselt rohkem kui rasv ja kui teed samuti trenni ning sinu kaalunumber ei muutu vaatamata kõigile sinu pingutustele, siis ära heida meelt – nimelt sinu rasvamass vahetub lihtsalt lihasmassi vastu välja, aga sa ise näed muutusi oma riietes ja ka ümbermõõtudes, sest need vähenevad.

Foto: Energy Works

Uuel nädalal ootab ees palju uusi tegemisi ja toimetamisi ning selleks ajaks tuleb end tippvormi tagasi saada. Üks on kindel, see aasta saab olema täis mõnusaid ja ilusaid üllatusi, palju teotahet, imelisi väljakutseid ja võimalusi ning tööd tuleb palju, mida rõõmuga teha. Soovin sulle palju tervist, rõõmu, õnne, armastust ja kuhjaga teotahet ning unistuste täitumisi ja nüüd siis uue nädala sõnumite juurde, mis on seekord jälle oma tavapärasel kujul. Ära unusta postitust lõpuni lugemast, sest postituse lõpust leiad, nagu tavaliselt, inglite saadetud lõpusõnumi.

Seekordsed pildid olen valinud väljakutsete ning proovilepanekute seast, sest seni, kuni sa ei ole oma elus endale sihti silme ette seadnud, ei saa ka midagi muutuda.

Selleks, et teada saada, mida inglitel sulle seekord varuks on, tuleb sul minna järgmisele leheküljele, klikkides hiirega nupukesele: „Loe seda edasi“ ja tee omad valikud.

Tagasi

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelSina oled minu peegel ehk peegelduste lugemise kiirkursus
Järgmine artikkelInglisõnumid jaanuari kolmandaks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

38 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi