Inglisõnumid sügiskuu viimaseks nädalaks

28
21562
Tagasi
Järgmine

Pööripäevaga algas uus etapp ja ajajärk

Foto: Deviant Art

22. septembril leidis aset aasta kõige märgilisem pööripäev ja kuigi mitmetest allikatest teavitati 23. septembriga maailmalõppu, siis nagu näha jäi see oodatud “pauk” ära. Küll aga pole see täiesti vale. Maailmalõpp toimus, aga mitte nii otsene nagu paljud seda endale ette kujutasid. Lihtsalt tegemist on väga suurte muutustega ning teatud etapid siin elus ja maailmas said läbi ning sellega koos algas uus algus, uus elu, uus etapp. Paljud, kes olid veel pimeduses, leidsid üles valguse, kes olid kaotanud enese, leidsid end üles jne.

Peale seda, kui eelmine nädala inglisõnumid lehele üles saatsin, sain mitmeid kirju, kus lugejad andsid teada, et on pidevalt kogenud analoogseid ilminguid, mida ma siia oma eessõnas kirja pannud olen. Millest see tingitud on, et minu eessõnad nädala inglisõnumitele kipuvad olema väga sarnased oma olemuselt paljude lugejate omadega? Tegelikult on vastus väga lihtne. Kuna ümberringi on toimumas äärmiselt palju ning me võngume sarnastel lainetel, siis ühendab meid omavahel sünkroonsus, mis tekitabki samu või sarnaseid läbielamisi. Ja see on täiesti normaalne. Lase sel endaga toimuda ning ära punni muutustele vastu. Need juhtuvad nii või naa ja parem lase neil muutustel endaga toimuda heaga, kui viisil, kus sind pea ees kuhugi sisse visatakse ning pannakse “uju või upu” olukorda.

Kui ma enne pööripäeva olin vahepeal kahtleval seisukohal, siis pööripäeva saabumisega sai vastu võetud otsused luua oma unistuste elu ning vastavalt sellele ka elada. Kuna 23. septembril toimus taaskord Pärnus iga-aastane motohooaja lõpetamine, sai ka sinna mindud ning mõnusa seltskonnaga aega veedetud ning antud omapoolne panus Guinnessi maailmarekordi sooritamiseks. Paraku ei suudetud seekord sakslaste poolt püstitatud katset purustada. Pole hullu, varsti uuele ringile.

Kokkuvõttes oli taas väga mõnus istuda ratta seljas ja tunda, kuidas mootor nurrub ning minu enda sisemised mootorid taas tööle hakkasid. Istusin paraadi ootel koos abikaasaga ratta seljas ja kui käis avapauk, et rattad tööle panna, siis need inimesed, kes ise rattaga sõidavad, teavad täpselt, millest ma nüüd räägin – see tunne, kui sinu ümber ca 2000 ratast korraga hääled sisse panevad ning oma mootoritel möirata lasevad, paneb sinu südame ratastega ühes rütmis tööle, sinu enese sisemine mootor ärkab taas ellu, sa nurrud sünkroonis koos nende tuhandete rataste ning – võngud koos teiste ratturitega samal lainel. See tunne on lihtsalt võimas. Juba lapsena teadsin, et minust saab kunagi mootorrattur ja olen seda olnud vahelduva eduga juba 21 aastat. Kui midagi väga tahta, on kõik võimalik, nüüd tuleb veel oma unistuste ratas ka manifesteerida. Ka seda teadsin juba lapsena, milline saab olema minu ratas, aga pole seda päris ENDA OMA veel kätte saanud. On mille poole edasi püüelda.

Nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse sügiskuu päris viimasesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad taaskord sünnikuupäevade järgi:

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.

Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, mida inglid sulle seekord kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelTest – Avasta oma hinge saladus
Järgmine artikkelTee Paradiisi
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

28 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi